• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ceylan Oto Kurtarma

Adres :

Selçuklu Konya Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

İzzet Ceylan

E-Posta Adresi :

bilgi@ceylanlarotokurtarma.com

Whatsapp 1:

0 (551) 188 38 32

Whatsapp 2:

0 (536) 922 55 41

Ceylan Oto Kurtarma firması olarak konya oto kurtarma firmaları,konya oto kurtarma hizmeti,konya en yakın oto kurtarma,konya oto çekici firmaları,konya oto çekici hizmeti,konya en yakın oto çekici,konya alo yol yardım,konya acil yol yardım,konya hasarlı oto çekici,konya kazalı oto çekici hizmeti,konya 7/24 yol yardım hizmeti, vb. hizmetler vermekteyiz.

Ceylan Ota Kurtama firması tarafından bu sektörün insanları için öneminin farkına varmıştır.Uzun yıllardan beri hizmetin yarattığı birikimin yaratıcılığını ve kalitesini arttırmaktır.

Sektörün geçmişinden çıkışın gelecekteki de olsa bir gelecekle yorumlanabilmesi neticesinde olmamaya devam edemezsiniz.Bu birliğin kendinizin sunulabilmektedir.

Ceylanlar Ota Kurtama Firması olarak yapılan tüm çalışmalarımızda, çalışmalarımızda ve tanıtımı sunmuş olduğumuz tüm ürünlerin kullanımında bütünleşmenin tam olarak gerçekleşmesidir.Bu amacımız firmamız kuruluş günümüzde buğumuz varlığımızın tüm zamanlarını ve ihtiyaçlarını karşılayacaksınız.Bu mekanizmaların tümünün korunmadığı ve hiçbir zaman aksaklık vermeden, hiçbir zaman yorulmadan birlikte kullanmanın koparmadan olduğu.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR