• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ceylanpınar Sofrası

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Yılmaz

  • firma instagram

Kültürümüzde balık yemekleri ve deniz mahsulleri güzel bir sofranın kurulması ile tüketildiğinde, daha keyifli hale gelmektedir. Özellikle bu keyifli sofranın kurulması için dostlarla hazırlanan bir akşam da birçok farklı meze, farklı içkiler ve lezzetler sofrayı tamamlamaktadır. Hele ki İstanbul gibi yoğun stres ve kalabalık olarak yaşanan bir şehirde böyle güzel bir sofranın kurulması için de doğru mekân seçilmesi gereklidir. İşte bu seçimlerde en doğru adres olduğumuzu düşünüyoruz.

İşletmemiz Şanlıurfa restaurant sektörü içerisinde istenen bu yapıyı sağlayan elit bir seçenek olarak yıllardır lezzetleriyle tanınmaktadır. Sofrada buluşan eşsiz balık yemekleri, mezeler, salatalar ve deniz ürünleri tarifleri ile keyifli bir sofrada bir araya gelebilirsiniz. Yeme-içme ve eğlence sektöründe yerel ve ulusal olarak öncü bir işletme olduğumuz için hem sakin hem de özel bir yapıyla size hizmet sunuyoruz.

Kutlamalar ve özel akşamlarda müzikli eğlence mekânı olarak firmanızı tercih ettiğinizde, en güzel hatıralarınız için en iyi sofraları elde edebilirsiniz. Bütün içecek çeşitleri ile yapılan servislerimizde istediğiniz tüm tarifleri sofranıza talep ederek eşsiz bir akşam yaşayabilirsiniz.

Firmamız bu özel lezzetlerin sunulması için mutfağımızda ve servis noktasında en iyi personeller ile çalışmaktadır. Ekibimiz, servis ve sunum konusunda profesyonel yapısıyla müşteri memnuniyetine yüksek özen göstermektedir. Ayrıca bu hizmetler için her zaman uygun fiyatlar ve hijyen standartları ile hizmet veriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR