• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Chailea Doğal Sabun

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Oğuz Kağan Dereci

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Chailea Doğal Sabun ailesi olarak birmilyonnokta.com ile iş birliği yapmak bizim için bir mutluluk. Daha fazla insana ulaşmak ve hayatlarına dokunmak için çıktığımız bu yolda, en doğal yöntemlerle hazırladığımız sabunları hizmetinize sunmaya devam ediyoruz.

Rize alışveriş sektöründe farklı adımız ve özel sabunlarımızın çeşitliliği ile müşterilerimizin her zaman beğenisini kazanıyor, daha fazla insana şifa olabilmek için çabalıyoruz. Birçok hastalığın tedavisinde kullanılan özel içerikleriyle şifa dağıtan sabunlarımız hastalıklara şifa olmakla birlikte cildinize ışıltılı ve nemli bir görüntü kazandırır.

Lavanta, zeytinyağı, defne yaprağı, kestane balı gibi içerikleriyle hayret verici güzellikte kokularıyla herkesin beğenisini kazanan doğal sabunlarımız artık birçok insanın tercihi oluyor. Kimyasal içerikli sabunlar yerine tercih edilen doğal sabunların daha sağlıklı olduğu bilimsel olarak da kanıtlanmış bulunmakta.

Saçkıran, sedef gibi hastalıkların tedavisinde kullanılan doğal sabunlar derdinize derman oluyor. En iyi sonuçlar için düzenli kullanılmasını önerdiğimiz sabunlarımız profesyonelce hazırlanarak paketleniyor. Müşterilerimizin sağlığını göz önünde bulundurarak sabunlarımızı özenle hazırlıyoruz.

Sadece hastalıklarda değil cilt bakım ve saç bakımında da kullanılan sabunlarımızın birçok insan tarafından tercih edilmesinin sebebi hem sağlıklı hem de güvenilir içeriğe sahip olmasıdır. Birçok kimyasal içerikli ancak doğal olarak geçen sabunların aksine organik sabunlar cilde zarar vermez, tahriş etmez.

Siz kıymetli müşterilerimiz de doğallığın cildinize güzellik katmasını istiyor, içinde ne bulunduğunu bilebildiğiniz güvenilir ürünlere sahip olmak istiyorsanız sabunlarımız ile tanışmanızı isteriz.

https://www.amazon.com.tr/s?rh=n%3A12466323031%2Cp_4%3AChailea&ref=bl_dp_s_web_12466323031

www.trendyol.com/magaza/chailea-dogal-sabun-m-455462?sst=0

www.instagram.com/chaileasoaps/

https://www.ciceksepeti.com/tum-urunler?storeid=33707

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR