• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çiftlik Bank Kayseri Merkez Bayii

Adres :

Mevlana Mahallesi, Karasu Caddesi, No 26, Talas-kayseri Kayseri » Talas

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çağrı Çolaklar-hasan Alici

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

cagricolaklar@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (551) 196 65 59

Çiftlik Bank Kayseri Merkez Bayii olarak Kayseri de hizmet vermekte olup çiftik bank dogal ürün çiftik bank tarım çiftik bank indirimli pin çiftik bank hayvancılık çiftik bank şarküteri çiftik bank çiftik bank çiftik bank et ve ürünleri vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.
Talas Şubesi : Mevlana Mahallesi, Karasu Caddesi, No 26, Talas-kayseri
Kocasinan Şubesi : Fevzi Çakmak Mah.mustafa Kemal Paşa Bulv.nato Caddesi no 120/b Kocasinan Kayseri

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR