• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çiftlik Bank Mersin Mezitli Bayi

Adres :

Menderes Mah 35429 Sk.caner 2 Apt .altı No 8/a Mezitli Mersin Mersin » Mezitli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahsen Biçer

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ahsenbicer133@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 914 39 75

Whatsapp 2:

0 (553) 619 77 89

Whatsapp 3:

0 (551) 113 25 63

Çiftlik Bank Mersin Mezitli Bayi olarak Mersin-Mezitli de hizmet vermekte olup çiftlik bank doğal ürün, çiftlikbank tarım,çiftlik bank indirimli pin, çiftlik bank hayvancılık, çiftlik bank şarküteri, çiftlik bank, çiftlik bank çiftlik bank et ve ürünleri, çiftlik bank süt ürünleri vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR