• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Çiğdem Ayyıldız Güzellik Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Çiğdem Ayyıldız

  • firma instagram

Çiğdem Ayyıldız Güzellik Merkezi birmilyonnokta sitesinin bir üyesidir. Merkezimizde verdiğimiz hizmetlerden bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

Bölgesel zayıflama Dermapen cilt bakımı G5 masajı Cilt leke tedavisi Lazer epilasyon Ameliyatsız göz kapağı estetiği Microblading Kirpik lifting İpek kirpik Dudak dolgusu Dudak renklendirme Manikür ve pedikür uygulaması Protez tırnak Dövme silme

Gaziantep güzellik merkezi olarak dikkat ettiğimiz en mühim konu, müşterimizin güvenini kazanmaktır. Alanında tecrübeli ve uzman kişiler tarafından yapılan uygulamalar ile danışanlarımız aldıkları hizmetten memnun olarak merkezimizden ayrılırlar. Alacağınız bakım her ne için olursa olsun saç, cilt, tırnak, makyaj uygulamaları konu ile ilgili uzman olması önemlidir. Sağlık ile alâkalı uygulamalar ciddi bir iştir. Biz de bu işi ciddiye alıyor ve danışanlarımıza özen gösteriyoruz. En iyi hizmeti sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Bu özenin bir yansıması olarak da kullandığımız ürünlerin kalitesine dikkat ediyoruz. En son teknolojiyi takip ederek en kaliteli aletleri seçiyoruz. Kullandığımız aletlerin düzenli bakımlarını yaptırıyoruz. İstenmeyen sonuçların ortaya çıkmaması için önceden bütün önlemleri alıyoruz.

Böylesi bir merkezde olmazsa olmaz bir unsur da hijyendir. Sağlık problemlerinin yaşanmaması için kişisel bakım nasıl ki kişiye özeldir, hijyen de aynı şekilde kişiye özel şekilde uygulanır. Salonumuzun genel kullanımında da temizliği öncelikli tutuyoruz.

Rezervasyon ile çalıştığımız için önceden bizi arayıp randevu alabilirsiniz. Çalışanlarımız her seansın zamanını ayarlar ve bu konuda hassas davranır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar