• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ciğerxane Ocakbaşı

Adres :

Elvankent Topçu Mahallesi 1489.cadde Elvankent Çarşısı No: 4/18 Etimesgut Ankara Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Bora

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (542) 728 21 58

Whatsapp 2:

0 (542) 728 21 58

Ciğerxane Ocakbaşı restoranımız Ankara Etimesgut’ta bulunmakta olup uzun yılların bilgi birikim ve tecrübesiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yıllar önce çıktığımız bu yolda ülkemizin en özel lezzetlerinden birisi olan ciğer üzerine yoğunlaştık. Benzersiz tariflerimizi en doğal, organik baharatlarımızla harmanladık. Tamamen doğal, tamamen taze halleriyle tüketime sunduk. İlk günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılaştık ve kısa sürede bölgemizin en çok tercih edilen restoranı haline geldik. Fakat elde ettiğimiz başarılarımızı hiçbir zaman yeterli görmüyor, daima daha iyisini yapmamız gerektiğini düşünerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ankara restaurant sektörünün lider firmalarından birisi olarak siz değerli müşterilerimizi önemsiyoruz. Memnuniyetini her zaman %100 oranında tutabilmek adına deneyimli ustalarımızı tamamen organik malzemelerimizle buluşturuyoruz. Eşsiz tarifleriyle benzersiz lezzetler ortaya çıkarmalarını sağlıyor, ürünlerimizin her birinin gerek hazırlanış koşullarında gerekse kullanılan malzemelerinde hijyene azami riayet ediyoruz. Et ve et mamullerimizin seçimi esnasında belirlemiş olduğumuz kalite standartlarımızın dışına çıkmıyoruz. Bu sayede sadece en lezzetli ürünleri değil aynı zamanda en güvenilir lezzetleri de beğeniye açıyoruz.

İşletme olarak sürekli değişen ve gelişen bir alanda faaliyet gösteriyoruz. Alanımızla alakalı ve teknolojideki yeniliklerin kısa sürede işletmemiz bünyesinde hayat bulmasını sağlıyoruz. Ürünlerimizi sadece ciğerle sınırlı tutmayarak Adana kebap, Urfa kebap, kuşbaşı tavuk, kuzu şiş, tavuk kanat, uykuluk, çorba çeşitleri ve daha fazlasını tercihe sunuyor, her damak zevki için seçenek bulunduruyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR