• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çiğköfteci Ömer Usta Gümüşpala

Sektör :

Yetkili Kişi :

Banu Hanım

İstanbul Avcılar’da faaliyet gösteren Çiğköfteci Ömer Usta Gümüşpala işletmemiz birmilyonnokta.com üyesidir. Çiğköfte ülkemiz mutfağının en özel yiyeceklerinden birisidir. Doğu ve güneydoğu bölgelerimizde geçmişi asırlar öncesine dayanan çiğköfte son zamanlarda büyük bir popülarite kazanmış, namı ülkemizin dört bir tarafına yayıldığı gibi yurt dışında da tanınır hale gelmiştir. Buna karşın çiğköftenin sahip olduğu ün beraberinde kaliteyi getirememiştir. Çoğu kişi gerçek çiğköfte lezzetinden habersizce çiğköfte tüketmeyi sürdürmektedir.

İstanbul fast food sektörünün lider işletmelerinden birisi olarak bizler misafirlerimize hakiki çiğköfteyi tattırmayı hedefliyoruz. Bunun için ürünlerimizi her gün taptaze şekilde hazır ediyor, güvenle tüketiminize sunuyoruz. Ürünlerimizin malzeme tedariki sürecinden itibaren büyük bir özenle hareket ediyor, tamamıyla doğal, en sağlıklı, marka, bilinirliği yüksek malzemeleri seçiyoruz. Bunları ustalarımızın gizli tarifleriyle her gün taptaze şekilde hazırlıyoruz. Servise hazır hale getiriyoruz.

İşletme olarak daima alanında uzman, tecrübe sahibi, kendini sürekli geliştirmeye çalışan ve her misafirimize güler yüzlü hizmet sunma gayesinde olan bir ekiple çalışıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte sizleri en güzel şekilde ağırlıyor, ikramlarımızı yapıyoruz. Sevdiklerinizle güven içinde oturabileceğiniz, en güzel sohbetleri bir arada yapabileceğiniz, bu esnada da unutulmaz bir tadı deneyimleyebileceğiniz hijyenik bir ortamda hizmet veriyoruz. Fakat lezzetlerimizi yalnızca işletmemizle sınırlı tutmuyoruz. Evlere, işyerlerine de çiğköfte siparişi kabul ediyor, en kısa sürede siparişlerinizi kapınıza teslime diyoruz. Toplu sipariş kabul ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR