• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çiğköfteci Ömer Usta

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hamit Dikinen - Ahmet Kaya

Çorum fast food sektöründe yer alan firmamız kültürümüzün çok önemli bir parçası olan çiğ köfte yapımında oldukça iddialıdır. Ülkemizde oldukça fazla rağbet gören ve neredeyse herkesin severek tükettiği çiğ köfte lezzet açısından farklılıklar göstermektedir. Gerek kullanılan malzemelerin farkı gerek yapım aşamalarının farkı sonucu lezzetler de değişmektedir. Firmamız için bunlar geçerli değildir çünkü biz çiğ köftenin yıllar önceki haliyle karşınıza çıkmasını sağlıyoruz. Yaptığımız çiğ köfteler değişime uğramadan son derece lezzetli şekilde sunulduğu için müşterilerimiz tarafından beğenilmektedir. Müşterilerimizin beğenisi ve memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir. Müşterilerimizin memnuniyeti ile hedefimize her geçen gün biraz daha yaklaşıyoruz.

Firmamızda yer alan ekip arkadaşlarımız da sektörün en profesyonel isimlerinden özenle tercih edilmektedir. Çiğ köfte yapımında kullandığımız baharat ve sebze çeşitlerini özenle seçiyoruz. Son derece organik ve taze olarak temin ettiğimiz malzemeler lezzetli çiğ köftelerimizin yapımında kullanılıyor. Şubemizde çiğ köftelerimizin yanında dilediğiniz kafa çorba çeşidi de mevcuttur. Pek çok soğuk içecekle de servis yaptığımız çiğ köftelerin lezzetine bayılacaksınız.

Çiğ köftelerimiz günlük olarak hazırlanmaktadır. Firmamız toplantılarınıza, özel günlerinize toplu çiğ köfte siparişi kabul etmektedir. Toplu çiğ köfte siparişlerinizi en az bir gün önceden belirtirseniz dilediğiniz saatte adresinize teslim gerçekleştiririz. Üstün kaliteye sahip çiğ köfteler oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Uygun fiyatlı, kaliteli ve lezzetli çiğ köfteleri sipariş vermek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR