• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çiğköftem Çorum

Adres :

Osmancık Caddesi No: 87/a Çorum » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fırat Göktepe

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 918 64 77

Şehrimizin çiğköftedeki yeni ve güncel adresi Çiğköftem Çorum bir birmilyonnokta.com sitesi üyesidir. Türkiye’nin en meşhur yiyeceklerinden olan çiğköfte lezzetini orijinalliğini bozmadan taze taze siz müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Usta mutfak ekibimiz ile son derece hijyenik mekanımızda en kaliteli şekilde, özen ile çalışıp sizlere bu lezzeti sunmaktan büyük bir mutluluk duymaktayız.

Dört bin yıllık bir geçmişe sahip kadim lezzeti sizlerle buluştururken ekipçe çok sıkı çalışıp en taze malzemeler ile sonuç çıkarmaktayız. Geleneksel ve modern kültürü aynı anda harmanlıyoruz. Enfes çiğköftemizi siz değerli müşterilerimizin talebine göre çeşitli soslarımız ile; etsiz, etli ve sebzeli olarak ister dürüm ister tabakta servis ediyor ayrıca nefis, katkısız, doğal ve vegan falafel lezzetini de menümüzde bulunduruyoruz.

Bu lezzet şölenini isterseniz aile ve arkadaşlarınız ile ferah dizayn edilmiş mekanımızda isterseniz de alo sipariş ile hemen kapınıza gelen ürünümüzü evlerinizde tüketebilirsiniz. Çorum fast food sektöründe her geçen gün kendini yenileyen bir firma olarak müşteri memnuniyetine çok önem veriyor, güler yüzümüzle hizmete devam ediyoruz. Şehrimizin çiğköfte konusunda bir numarası olan firmamız Çiğköftem Çorum sizleri tüm çalışanları ile ağırlamaktan son derece mutluluk duymaktadır.

Mekanımızda çiğköfte menünüzün ardından taze çikolatalı sufle ile ağzınızı tatlandırıp güzel bir kapanış yapabilirsiniz. Bizleri sipariş hattımızdan 7/24 arayarak sipariş verebilir tercihinize göre kilo veya dürüm şeklinde lezzetimizi evlerinize konuk edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR