• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cihangir Harita

Adres :

Camikebir Mahallesi Sulukise Sokak No: 18/b Kastamonu » Taşköprü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Fatih Aktaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 293 97 27

Whatsapp 2:

0 (532) 655 97 27

Sektörde her zaman en iyiyi ve doğruyu hedefleyen Cihangir Harita birmilyonnokta.com sitesine üyedir. Hedeflediğimiz gibi en doğru ve işe yarar hizmetleriyle firmamız sizlerin yanında.

Kastamonu hizmet sektöründe harita ve mühendislik hizmeti sunduğumuz firmamıza sizleri de bekliyoruz. Firmamıza özel arsa ölçümleri, parsel ölçümü, sınır tespit çalışması veya halihazır harita ihtiyaçlarınız için ulaşabilirsiniz. Alanında eğitimli, profesyonel mühendislerimizle sizlere en doğru sonuçları sunuyoruz. Kaliteli son teknoloji ölçüm araçlarımızı hataya yer vermeyen sonuçlar için kullanıyoruz. Lihkab lisanslı mühendislerimiz hem tescile tabi olan hem de tescile tabi olmayan ölçümler için hizmet vermektedir. Lihkab lisansına sahip mühendislerimizle yılların getirdiği deneyim ve bilgi birikimiyle sizlere güvenilir hizmetler sunuyoruz.

Cihangir Harita firmamızla, yapı aplikasyon krokisi hazırlama ve özel mühendislik danışmalığı hizmetleri veriyoruz. İnşa etmek istediğiniz yapınız veya özel arsalarınız için gerekli, harita ve mühendislik bilgilerini biz sizlere sağlıyoruz. İşimizde gösterdiğimiz özen ve hassasiyetle sizlerin güvenini sağlamlaştırıyoruz. Kısa veya daha uzun süreli projeleriniz için teknik bilgi ve eğitimli çalışanlarımızla projelerinize gerekli desteği veriyoruz. Son teknolojilerin kullanıldığı ekipmanlarla ile çalıştığımızdan hatalı sonuçlar için duyduğunuz endişeleri yok ediyoruz.

Firmamız sizinle çalışırken özenli ve hassas ölçümlerin en doğru ve hatasız sonuçlarını sizlere sunmaktadır. Projenize gösterdiğiniz önemi bizde dikkatli çalışmalarımızla destekliyoruz. Büyük veya küçük, kısa veya uzun vadeli her işiniz için bize ulaşabilir deneyimimizden ve güvenilir çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR