• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çilek Çocuk Akademisi Orman Okulu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yeşim Tüfekçi

Rize eğitim sektöründe, geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımız için kaliteli eğitim çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Sektörde hizmet vermeye başladığımız ilk günlerden ebeveynlerin güvenini kazanmış bulunmaktayız. Kazandığımız bu güven duygusunu koruyoruz ve çalışmalarımızda hataya yer vermiyoruz. Çocuklarımız için elimizden geleni yapıyoruz ve onlara iyi bir eğitim verebilmek için çabalıyoruz. Çünkü bizim için, geleceğimiz için büyük bir öneme sahip olduklarını biliyoruz. Her birinin başarılı, vicdanlı, dürüst ve çalışkan bireyler olması için uzman ekibimizle birlikte çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Çocuklarımız için çeşitli oyunlar düzenleyerek hem bireysek hem de takım olarak çalışmalar yürütmelerine yardımcı oluyoruz. Çeşitli stratejik oyunlarımızla kendilerini keşfetmelerini ve akıllarını kullanmalarını sağlıyoruz. Daha şimdiden ikili ilişkilerinde kendilerinden emin olmalarını, sosyal hayatlarını düzen içerisinde yürütmelerini sağlıyoruz. Müzikle, resimle, tiyatroyla ve çeşitli sporlarla ilgilenerek asıl yeteneklerinin daha doğrusu asıl ilgiyi hangi alana duyduklarını keşfediyoruz ve o yönde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Geleceğe, tabiri caizse pırlanta gibi çocuklar bırakmak istiyoruz. Okul hayatlarında zorluk çekmemeleri için temel derslere giriş yapıyoruz ve çocuklarınızı hazırlıyoruz.

Eğitim sektöründe gerçekleşen yenilikler olduğu zaman bizler de kendimizi geliştiriyoruz. Çocuklarımıza kaliteli ve güvenilir eğitim vererek onların hayatında olumlu değişimler yapmak için ekibimizle çabalıyoruz. Burada uyku düzenlerini ve yeme içme düzenlerini oluşturuyoruz. Sizler de aklınızda soru işaretleri kalmaması adına istediğiniz zaman eğitim yuvamızı ziyaret ederek çocuklarınızı gözlemleyebilirsiniz. Böylece sizler de kaliteli eğitimimize şahit olmuş olacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR