• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çiloğlu Ticaret

Adres :

Merkez Mah. Doğu Sok. No: 3 Rize » Ardeşen

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Çil

E-Posta Adresi :

eastblack53@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 141 75 53

Ülkemizde yem pazarı gün geçtikçe büyümektedir. Hayvancılık sektöründeki gelişmelere bağlı büyüme, yeme olan ihtiyacı ve yem sektörünün büyümesini sağlamıştır. Sektördeki gelişmeler ülkemizde de yem sektörünün büyümeye elverişli olduğunu göstermektedir. Çiloğlu Ticaret olarak Rize Ardeşen’de büyükbaş ve küçükbaş hayvan yemi satışında işimizi sürdürmekteyiz. Hayvan yemi işinde olan yerlerin hayvanın büyüme özelliklerine göre yem hazırlaması önemlidir.

Doğru oranda yem elde edilebilmesi için profesyonel çalışma arkadaşlarına ihtiyaç vardır. Yemin elde edilme aşamalarını incelediğimizde kırma, karıştırma, paletleme ve torbalama olarak listeleyebiliriz. Bu sıra takip edildiği sürece alınan yem de o kadar kaliteli olur. Bu yemlerle beslenmiş olan hayvanların performanslarıda kaliteyle orantılı olarak artacak kaliteli ölçüde ete ve süte dönüşecektir. Rize alışveriş sektöründe Çiloğlu Ticaret olarak isteğimiz; kaliteli yemler sunarak müşterilerimizin hayvanlarından daha iyi et ve süt ürünlerini elde etmelerini sağlamaktır. Bu sayede sektörde kaliteli ve güvenilir yemin adı olmayı ve müşterilerimize devamlı kazandıran olmayı hedeflemekteyiz.

Çiloğlu ticaret olarak balya satışı, küçükbaş hayvan yemi satışı, büyükbaş havyan yemi satışı, arpa satışı, kepek yem satışı, un satışı, saman satışı sunduğumuz hizmetlerden bazılarıdır. Yem hizmetlerimizle hayvan sahiplerinin her daim memnun kalmasını sağlayabilmek ve isteklerine cevap verebilmeyi istemekteyiz. Ürün kalite ve hayvana verdiği verimlilikten ödün vermeden fiyat ve kullanım amacına odaklanarak sektörde akla ilk gelen yer olmayı hedeflemekteyiz.

rize hayvan yemi satışı,rize küçükbaş hayvan yemi satışı,rize büyükbaş hayvan yemi satışı,rize saman satış firması,rize balya satış fiyatları,rize arpa satış noktası,rize kepek yem satış noktası,rize un satış fiyatları,rize vitamin tozu satışı,rize hayvan yemi fiyatları,rize merkez hayvan yemi satışı,rize merkez küçükbaş hayvan yemi satışı,rize merkez büyükbaş hayvan yemi satışı,rize merkez saman satış firması,rize merkez balya satış fiyatları,rize merkez arpa satış noktası,rize merkez kepek yem satış noktası,rize merkez un satış fiyatları,rize merkez vitamin tozu satışı,rize merkez hayvan yemi fiyatları,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR