• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Çınar Düğün Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ahmet Okur

  • firma fb
  • firma instagram

Konya Selçuklu’da birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına devam eden Çınar Düğün Salonu işletmemiz en güzel günlerini kaliteli bir mekânda değerlendirme isteyenlerin tercihidir. Düğünler, sünnetler, kınalar, nişanlar ve diğer benzeri organizasyonlar herkesin hayatındaki nadir anları temsil eder. Gerek organizasyon sahipleri gerekse davetliler için bu günler için en temel hususlardan birisi organizasyonun yapılacağı mekandır.

Konya düğün salonu alanında başarıyla çalışmalarına devam eden işletmemiz yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle öne çıkmakta, benzersiz bir organizasyon mekânı arayanların vazgeçilmezi olmaktadır. Bizler en güzel günlere ev sahipliği yaptığımızın bilincindeyiz. Bunun için hummalı bir çalışma yürüttük ve tamamen konsepte uygun, en modern altyapıya sahip, her detayı hassasiyetle düşünülmüş ve dekore edilmiş bir mekânda hizmet veriyoruz.

Her biri alanında deneyim sahibi, organizasyon yeteneği kuvvetli, kendini sürekli geliştiren, güler yüzlü ve gelişime açık bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte güzel yarınlara beraber evet demek için çabalıyoruz. Unutulmaz anlara yelken açacağınız bir ortamda hem sizlerin hem de misafirlerinizin güzel zaman geçirmenizi sağlıyoruz.

Özel gün kutlama mekanları, evlilik teklifi organizasyonları, kına organizasyonları, nişan organizasyonları, sünnet organizasyonları ve çok daha fazlası için profesyonel çözüm sağlıyoruz. Organizasyonlarınızda misafirleriniz için dilediğiniz lezzetleri sunuyor, yöremize has birbirinden güzel lezzetler ve bunların eşsiz sunumlarıyla unutulmaz bir zaman geçirmenize yardımcı oluyoruz. Uygun fiyatlı düğün ve organizasyon firması olarak öne çıkıyoruz.

konya derbent düğün salonu kiralama hizmeti,konya derbent düğün organizasyon firması,konya derbent düğün organizasyon hizmeti,konya derbent evlilik teklifi organizasyonu,konya derbent uygun fiyatlı düğün salonu,konya derbent kına organizasyon firması,konya derbent sünnet organizasyon firması,konya derbent toplantı yapılacak mekanlar,konya derbent özel gün kutlama mekanları,konya derbent nişan organizasyon firması,derbent düğün salonu kiralama hizmeti,derbent düğün organizasyon firması,derbent düğün organizasyon hizmeti,derbent evlilik teklifi organizasyonu,derbent uygun fiyatlı düğün salonu,derbent kına organizasyon firması,derbent sünnet organizasyon firması,derbent toplantı yapılacak mekanlar,derbent özel gün kutlama mekanları,derbent nişan organizasyon firması,konya karatay düğün salonu kiralama hizmeti,konya karatay düğün organizasyon firması,konya karatay düğün organizasyon hizmeti,konya karatay evlilik teklifi organizasyonu,konya karatay uygun fiyatlı düğün salonu,konya karatay kına organizasyon firması,konya karatay sünnet organizasyon firması,konya karatay toplantı yapılacak mekanlar,konya karatay özel gün kutlama mekanları,konya karatay nişan organizasyon firması,karatay düğün salonu kiralama hizmeti,karatay düğün organizasyon firması,karatay düğün organizasyon hizmeti,karatay evlilik teklifi organizasyonu,karatay uygun fiyatlı düğün salonu,karatay kına organizasyon firması,karatay sünnet organizasyon firması,karatay toplantı yapılacak mekanlar,karatay özel gün kutlama mekanları,karatay nişan organizasyon firması,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR