• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çınar Halı Yıkama

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Havuzlu Sokak No : 27 Bahçelievler / İstanbul İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Çınar

E-Posta Adresi :

haliyikamacinar@gmail.com
Halı Yıkama Hizmetinde Güvenli Adres Çınar Halı Yıkama Fabrikası

Halı yıkama hizmetinde İstanbul halı yıkama fabrikaları içerisinde tam anlamıyla halı yıkama hizmeti veren Çınar Halı Yıkama Fabrikası yılların vermiş oldu deneyim ve teknoloji destekli fabrikasıyla siz değerli İstanbul halkının halılarını yıkamaya devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı konusunda aşırı hassas olan firmamız, dürüst çalışma ilkesi ve her zaman kaliteli hizmet misyonunu sürdürmeyi kendisine ilke edinmiştir. İstanbul halı yıkama firmaları son zamanlarda istanbul genelinde bir rekabet içine girmişlerdir. Bu rekabet kervanına katılan Çınar Halı Yıkama kendisini baştan sona teknolojiyle donatmış, son sistem tam otomatik halı yıkama makinalırı, halı sıkma makinalırı, halı poşetleme makinaları ve en önemliside özel olarak hazırlanmış halı kurutma odası ile kendine yeni bur ufuk açmış İstanbul'un en kaliteli ve güvenilir halı yıkama firması olmuştur.

Bizi tercih eden müşterilerimiz yaptığımız işlerden son derece memnun kaldıklarını defalarca telefonla arayarak teşekürlerini sunmalarının yanı sıra diğer komuşularını ve halı yıkatmak isteyen arkadaşlarını bize yönlendirmeleri ne kadar kaliteli hizmet verdiğimizin kanıtı olmuştur.Yaptığınız iş ne olursa olsun herşeyden önce dürüstlük ve temiz iş yapma ilkesinden taviz vermediğiniz sürece her zaman kazanacak siz olacaksınız ilkesinden hareketle bizde bu ilkeyi kendimize bir düstur edinerek her zaman yapabileceğimizin en iyisini yapmaya gayert ettik ve ediyoruz. İstanbul genelinde halı yıkama hizmeti veren firmamız siz değerli müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda vereceğiniz tarih ve saat içerisinde ücretsiz servis araçlarımızla halılarınızı kapınızdan alarak yine yıkama sonrası tam temizlenmiş ve kurutulmuş olarak kullanıma hazır bir şekilde evinize teslim etmekteyiz.Uzman kadromuz ile halılarınız güvenle yıkanmakta olup yıkama esnasında halılarınız en ufak bir hasara maruz kalmamaktadır. İnsan sağlığına verdiğimiz önemin göstergesi olarak halı yıkama sırasında kullandığımız deterjanlar ve halı yıkama şampuanı tamamen bitkisel olup insan sağlığına zararı yoktur. Tam bir hjyenik ortamda yıkanan halılar kirlerinden ve mikroplardan tamamen arındırılmış olmaktadır. Halı yıkama fabrikamıza gelen halılar çeşitlerine ve ebatlarına göre ayrıldıktan sonra her halı cinsine göre ayrı ayrı halı yıkama işlemine tabii tutulmaktadırlar.İstanbul halı yıkama fiyatları bakımından İstanbul genelinde halı yıkama fiyatları belirlenirken biz firma olarak halı yıkama için en makul ve en mantıklı fiyatları belirlerken müşterilerimizin de bütçesini düşünmekteyiz.

İstanbul halı yıkama fabrikaları arasında en çok tercih edilen Çınar Halı Yıkama son teknoloji ürünü tam otomatik halı yıkama makinaları ile hizme sahasını genişletip geliştirerek en kaliteli halı yıkama hizmeti sunmak için var gücüyle çalışmaktadır. Kalite ve hijyenden kesinlikle taviz vermeyan firmamız siz değerli müşterilerimizin güvenine layık olabilmek için sürekli performansını arttırmaktadır.


İstanbul halı yıkama fabikaları

İstanbul halı yıkama fabrikaları son günlerde sürekli gelişen ve bu gelişmeye bağlı olarakta sürekli rekabet halinde olan bir hizmet kolu olmuştur. Durum böyle oluncada her halı yıkama fabrikası kandini geliştirmenin gayreti içerisine girmiştir. İstanbul'da halı yıkama hizmeti sunan yüzlerce firma arsında bu gelişmenin neticesinde kendisine iyi bir yer ve kariyer sağlayan firmamız müşterilerimizin yoğun ilgisiyla karşılaşmaktadır.

Halıdaki Zeytinyağı Lekesi Yıkama İle Nasıl Çıkar?

Halıya dökülen zeytinyağı yıkama ile nasıl çıkar? Sorusunun cevabı için kesinlikle doğru adrestesiniz. Halı kilim ya da diğer yer örtüleri kullanış gayeleri ve serilme tarzlarına göre bazen günlük hayatımızın vazgeçilmez parçaları bazen ise misafirlerimizi üzerinde ağırladığımız ve evimizin göz nuru olmazsa olmazlarındandır. Yerdeki serili halılarımız zamanla kirlenmeye ve deforme olmaya yüz tutarken, bazen de başlarına hiç istenmedik olaylar gelebilir. Bunlardan en çok rastlanan yemek sırasında veya bir hazırlık sırasında elimizdeki yemeğin veya bu amaçla kullandığımız yağ ve benzeri sıvı ya da katı cins yağ çeşitlerinin halıya kaza sonrası dökülmesi ve halıda büyük bir leke meydana getirmesidir. Böyle bir durum sonucu ev hanımları dünyalarının başlarına yıkıldığını zannederek paniğe kapılırlar. Paniğe gerek yok. Çınar Halı Yıkama varken böyle sorunları kendinize dert etmeyin. Örneğin halınıza zeytinyağı mı döküldü. Yapacağınız ilk iş eğer dökülen yak çok fazlaysa hemen halı üzerindeki fazla yağı tahliye etmek gerekir. Bunun nasıl mı yapacaksınız? Elinize ilk geçirdiğiniz bir bardak ya da bir kaşık yardımıyla fazla yağı daha doğrusu alabildiğiniz kadarını hemen bir yerde toplamak olacak. Fazla zeytinyağı tamamen halıdan alındıktan sonra, tabii fazla yağı halı üzerinden alırken sağa sola yaymamaya yani lekenin çapını genişletmemeye özen gösteriniz. Halıya dökülen fazla yağı tamamıyla aldıktan sonra hemen evde yemeklerde kullandığımız tuz alarak yağ lekesi üzerine bolca tuz serpeleyin. Zeytinyağı lekesi tamamen örten tuz tabakası bir sünger vazifesi görerek halı üzerindeki zeytinyağını emerek kendi bünyesine hapsedecektir. Tuz döktükten sonra iyice yağı hapsedene kadar biraz beklemeniz gerekecektir. Bir müddet bekledikten sonra halıya dökülen tuz, yağ rengini alacaktır. O zaman anlamalıyız ki tut tamamen yağa doymuş demektir. Daha sonra halı üzerindeki tuzu vakumlu bir elektrikli süpürge yardımıyla halı üzerinden uzaklaştırmalıyız. Halınızı bulunduğu yerden rulo halinde toplamaya çalışırken zeytinyağı dökülen bölgenin üzerini örtecek şekilde bir naylon parçası yerleştirip öyle rulo haline getirin ki halıda bulunan yağ lekesi halının temiz yerleriyle temas etmesin. Güzelce topladıktan sonra hemen bir halı yıkama firmasıyla irtibata geçerek halınızı yıkatmanız gerekmektedir. Şunu unutmayın ki zeytinyağı lekesi diğer lekelerden çok farklı halı yıkama ile halıdan çıkması çok zor olan bir lekedir. Kendiniz yıkama yöntemiyle baş edebilmeniz imkânsız denecek kadar çok zordur. Yaptığınız bir hata sonucu halınızı kullanılamaz hale getirebilirsiniz.

Halıya Dökülen Çay Lekesi Nasıl Çıkar?

Halıya dökülen çay nasıl çıkar? gibi bir sorunla karşı karşıya kaldıysanız, yapılacak tek şey hemen çay dökülen kısma çaydanlıkta bulunan sıcak suyu ilave etmeniz gerekecektir. Çünkü çay kaldığı sürece demlenen ve demlendikçede çıkması daha zor bir leke haline gelmektedir. Bu nedenle hemen üzerine sıcak su dökerseniz, sıcak su o çay lekesini açarak hemen çözecektir. Kaldı ki çay lekesi tıpkı yağ lekesi gibi çıkması zor bir lekedir. Helede halı üzerinde ise tam bir başbelesı demektir. İstanbul halı yıkama firmalarının yeni bir uygulaması olan kir ve leke tutmaz halı sistemleri nasıl bir sistemdir bilinmez ama, bilinin tek bir şey var oda halıya dökülen çay nasıl çıkar? konusunda Çınar Halı Yıkama Firması olarak kendimize özğü çözüm tekniğimizdir. Bundan böyle halı veya koltuklarınz gibi oda eşyalarınıza gelebilecek bir leke karşısında artık çözümsüz değildir. Bizim sayemizde ve gelen teklifler doğrultusunda yapabileceğimizin en iyisini sizin için yaparak halı yıkama sırasında nasıl bir yol izleyeceğimizi kendi gözlerinizle görebileceksiniz. Zaman içerisinde kullanılmaz veya atılır dediğiniz halılarınızı yeniden kullanımınıza kazandırdıktan sonra öyle bir sebep bulacaksınız ki keşke diğer eski halılarımızıda atmasaydık diyeceksiniz. www.cinarhaliyikama.com

Çınar Halı Yıkama

Halı yıkama lideri Çınar Halı Yıkama İstanbul'un en köklü ve en eski halı yıkama fabrikalarının başında gelmektedir. Yılları vermiş olduğu deneyimle halı yıkama adına ne kadar yapılması gereken hizmetler ve uygulamalar varsa hepsini yerine getiren firmamız, her geçen gün artan müşteri sayısıyla bu gün İstanbul'da en çok müşteriye sahip olan halı yıkama fabrikası olmuştur. Bu böyleyse ilk önce verdigimiz kaliteli hizmet ve bu hizmet soucunda müşterilerimizin bize olon güvenleri sayesindedir. Müşterilerimizin bize olan bu güvenlerini boşa çıkartmamak için bütün gücümüzle gece-gündüz tüm personellerimizle çalışmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR