• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Çıtır Lokma Box İskenderun

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Şekip İshakoğlu

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

İskenderun’da uzun zamandır Hatay pasta ve pastane sektöründe kazanmış olduğumuz deneyimlerle hizmet veren Çıtır Lokma Box İskenderun firması olarak bizler her biri bu alanda yetişmiş ustalarımızla birlikte sizlere ürünlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Farklı lokma türlerini bir arada bulabileceğiniz ürünlerimiz arasında tatlı tüketiminde aradığınız damak tadını ve lezzeti bulabileceğiniz özenli servisleri de sizin için gerçekleştirebiliyoruz. Kaliteli ve hijyenik hizmetlerden taviz vermeden ortaya koyduğumuz çalışmaları kendi imalathanemiz bünyesinde gerçekleştirerek sizlerin karşısına çıkıyoruz.

Keyifli dakikalar geçirebileceğiniz salonlarımızda lokmalarımız ve diğer tatlılarımızın tadına bakabileceğiniz gibi aynı zamanda özel siparişlerinizi de bizlere ulaştırarak bunların zamanında sizlere sunulmasını da sizler için mümkün kılıyoruz. Her türlü asker uğurlaması, işyeri açılışı, hayır tatlısı dağıtımları ve sünnet töreni gibi etkinlilerin tamamında sizlere en hızlı şekilde hizmet verebiliyoruz. Ustalarımızın yanı sıra lokma dağıtan personelimiz sayesinde de hiçbir şekilde karışıklığa yer vermeden güler yüzlü hizmet anlayışı ile sorunsuz şekilde lokma dağıtımlarınızın yapılmasını da sağlıyoruz.

Son yıllarda lokma tatlısının popülerliğinin hızla artması ile birlikte lokmada aranan lezzetlerde de yenilikçi tavırlar ortaya koyarak tüm müşterilerimizin aradığı lezzetleri bulabileceği ürünleri kendilerine ulaştırıyoruz. Ürün çeşitliliğimiz sayesinde bir araya gelen kalabalık arkadaş grubu veya aile olarak salonlarımızı ziyaret eden siz müşterilerimizin ortak vakit geçirirken kendi damak tadına uygun lezzetleri bulabilmesini de sağlıyoruz. Sağlıklı ve leziz lokmalarımızla siz yeni müşterilerimizi de salonlarımıza bekliyoruz.

NOT:TÜRKİYE GENELİ BAYİLİKLER VERİLECEKTİR...

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar