• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çitlenbik Gözleme Ve Kahvaltı Evi

Adres :

Kaynaklar Ataturk Caddesi No 39 Buca İzmir İzmir » Buca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mukaddes Dedeoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 540 23 62

Whatsapp 2:

0 (544) 540 23 62

Çitlenbik Gözleme Ve Kahvaltı Evi olarak İzmir Buca’da hizmet veren işletmemiz yılların bilgi birikimi ve deneyimini alışılmışı dışında bir konseptle müşterilerine sunuyor. Yola çıktığımız ilk günden itibaren kalitenin ve güvenin adresi olmuş bulunuyoruz. Başarı basamaklarını oldukça hızlı tırmanarak en iyi noktasına geldik; fakat bunu kesinlikle yeterli görmüyoruz. Kendi potansiyelimizin de farkında olarak hep daha iyisini yapmaya, daha kalitelisini bulmaya çabalıyoruz. İşletmemizde tercihe sunduğumuz bütün lezzetlerimizde en iyi olmayı başarıyor, emin adımlarla çalışmalarımızı zenginleştirmeyi sürdürüyoruz.

İzmir restaurant sektöründe lider ve güvenilir bir marka olmak için tamamen doğal malzemeleri deneyimli ustalarımızla buluşturuyoruz. Ürünlerimizin gerek hazırlanış koşullarında gerekse kullandığımız malzemelerde hijyen olgusuna azami dikkat gösteriyor, soğuk zincirin kırılmaması gerektiği kuralından taviz vermiyoruz. Her biri ülke bazında marka olmuş, güvenilirlik kazanmış, sertifikalı ürünleri kullanıyoruz.

Çitlenbik Gözleme Ve Kahvaltı Evi olarak sürekli kendimizi yenileterek değişen ihtiyaçlara en doğru çözümleri sunabilme arayışındayız. Müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmeti verme çabasında olup memnuniyetlerini önemsiyoruz. Müşterilerimizi en değerli parçamız olarak görüyor, hoşnut olabilmeniz için dünya standartlarında modern uygulamalar hayta geçirmekten çekinmiyoruz.

Ürün kalitemizi personellerimiz ile birleştiriyor, yeniliklere açık şekilde, sürekli kendini geliştiren personel kadromuz sayesinde en yeni teknolojilerin oldukça kısa sürede işletmemizde hayat bulmasını sağlıyoruz. İşini özveriyle, büyük bir heyecanla yapan personellerimiz ile güler yüzlü hizmet sunuyor, kalitemizi avantajı fiyatlarla taçlandırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR