• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Class Oto Kuaför ve Yıkama

Adres :

Esentepe Mah Sefer Özgür Cad Yavuz Selim Bulvarı No1/1 Trabzon » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Çakır

E-Posta Adresi :

ac6275011@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 466 15 22

Whatsapp 2:

0 (553) 466 15 22

Whatsapp 3:

0 (530) 602 46 61

Etkin, kaliteli ve güven duygusunun ön planda olduğu hizmet anlayışımız ile uzun zamandır sizlere hizmet vermekteyiz. İşinde yetkin çalışanlarımıza her zaman daha iyi olmaları için destek vermekte, müşteri memnuniyeti odaklı anlayışımız çerçevesinde sürekli gelişip ilerlemekteyiz.

Müşterilerimiz için birçok kaliteli hizmetimiz mevcuttur. Oto yıkama, oto araç temizliği, buharlı oto temizliği, oto paspas temizliği, detaylı oto temizliği, sıcak su ile araç temizliği, araç motor temizliği, araç motor yıkama, araç jant temizliği, araç far temizliği gibi hizmetlerimizi müşterilerimize sunmaktayız. En iyi şekilde yararlanabileceğiniz hizmetlerimizden memnun kalacaksınız.

Araçlarınızı güvenle emanet edebileceğiniz profesyonel ekibimizle sizin için buradayız. Sizden aldığımız güzel yorumlar bizim için gurur kaynağı olmakta ve bizi bir sürü güzel şeye teşvik etmektedir. Böylelikle bizde daha çok çalışmak ve daha çok gelişmek için kendimizi bu güzel yorumlarla motive etmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti odaklı yürüttüğümüz anlayışımızda özen gösterdiğimiz bir diğer etmen uygun fiyat politikamızdır. Sizlere daima kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunarak memnuniyetinizi en üst noktaya çıkarmak ve bu kaliteli hizmetin uygun fiyatlara olabileceğini göstermek temel amacımız. Bu noktada bu işleyişin tahmin edilebilir sonucunda her zaman Trabzon oto servis ve tamirhane seçenekleri içerisinde en gözde yerlerden biri olduk. Hizmetimize gösterilen talepler işimize daha sıkı sarılıp her zaman kendimize ileriye dönük yeni hedefler koymamıza neden oldu. Bizde bu yolda hedeflerimizi teker teker gerçekleştirerek ilerlemeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR