• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Clean Park Oto Yıkama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rıfat Sevdalı

Araç sahipleri için araçlarının performansı kadar görünümü de önemlidir. Bu yüzden araç üreticileri tasarıma çok büyük önem verir ve tasarımlarıyla fark yaratmaya çalışır. Araç satın alan herkes de zevkine uygun tasarımlarda bir araç almaya imkanları dahilinde özen gösterir. En güzel görünümlü araç kendilerinin olsun ister. Fakat araçların güzelliğini çeşitli etmenler zedeler. Bunların başında da kir, toz, çamur, lekeler gelir. Kullanıma dayalı olarak ve çevresel faktörlerin etkisiyle araçlar sık sık kirlenir. Böyle bir durumda ise mutlaka işin profesyonellerince yıkanıp temizlenmeleri icap eder. Bursa Nilüfer’de hizmet vermekte olan Clean Park Oto Yıkama firmamız ile bizler uzun zamandır bölgemizin en çok tercih edilen oto yıkamacısı konumunda bunuyor, araçlarınızı dilediğiniz güzelliğe kavuşturuyoruz.

Bursa otomotiv sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak yola çıktığımız ilk günden bu yana sayısız araç temizledik. Her seferinde de beklentilerin üzerinde sonuçlar ortaya çıkarmayı başardık. Başarılarımızla da yetinmeyerek hep daha iyisi ve daha güzeli için canla başla çalışıyoruz. Sektördeki gelişmeleri yakından izliyor, uluslararası arenadaki oto bakım ve yıkama yeniliklerini takip ediyor, her birinin en hızlı şekilde firmamız bünyesinde hayat bulmasını sağlıyoruz. Bu da sizlere dünya standartlarında çözümler olarak geri dönüyor.

Firma olarak kaliteden taviz veriyor, birinci sınıf temizlik ürünlerini kullanıyoruz. Araçlarınıza zarar vermeden, iç dış temizliğini ve çok daha fazlasını yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR