• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Climbolic Bandırma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nazif Yorulmaz - Murat Erdoğan

Balıkesir giyim sektöründe kurulmuş olan firmamız bu alanda en kaliteli ve en uygun fiyatı tekstil ürünlerini sizlere sunmaktadır. En kaliteli kumaşlardan üretilen ürünlerimiz, kaliteli tasarımcıların elinden çıkmakta ve kısa süre içerisinde bizlerin eline ulaşmaktadır. Spor alanında yapılan aktiviteler için özellikle giysi arayışında olanlara Balıkesir içerisinde harika ve fonksiyonel kıyafetler sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetine her zaman önem veren firmalardan biri olduğumuz için, kurulmuş olduğumuz günden itibaren işimizi titizlikle yapıyoruz. Sizlerin memnun kalması ve ürünlerimizden mutlu olması için en uzman ekip ile birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tekstil alanında yapılan yenilikleri yakından takip ediyor ve bu kıyafetleri en kısa sürede ürünlerimiz arasında sizlere sunuyoruz.

Spor yaparken de modadan geri kalmak istemeyenler ve tüm spor gereçleri hazır olsun isteyenler için firmamız en kaliteli ve donanımlı ekipmanı sunmaktadır. Ürünlerimiz arasında sırt çantası modelleri, doğa yürüyüş kıyafetleri, sırt çantası çeşitleri, çocuk giyim ürünleri, bayan giyim ürünleri, erkek giyim ürünleri, kamp çantası modelleri, dağcı tırmanış kıyafetleri yer almaktadır. Tüm bu ürünler mağazamız içerisinde kategorilerine ayrılarak sizlere sunulur. Özellikle de spor için kullanacağınız malzemelerin kaliteli ve dayanıklı olması çok önemlidir. Bizler bu alanda yılların vermiş olduğu deneyime sahip olduğumuz için sizlere en kısa sürede kaliteli hizmeti sunabiliyoruz.

Ürünlerimizi yakından görmek ve deneme yapmak için bizleri mağazamızda ziyaret edebilir, kaliteli malzemeleri uygun fiyata alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR