• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Çoban Fındık

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ercan Çoban

reklam logosu
  • firma fb

Attığımız doğru ve sağlam adımlar sayesinde 18 yıldır sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için Giresun fındık üretimi olarak çabalıyoruz. Fındıklarımızı tarladan topluyor, yüksek teknolojili tam kapasiteli ve donanımlı tesislerimizde işliyor, sizlere sunuyoruz. Gelişen, değişen ve küreselleşen dünyaya ayak uydurmak için siz müşterilerimizin taleplerine en hızlı şekilde cevap vermeye özen gösteriyoruz. Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında hizmet veriyoruz. Böylece Karadeniz Türk fındığını tüm ülkelere tanıtıyoruz ve tanıyan herkesi şifa ile buluşturuyoruz.

Fındık çok iyi bir enerji kaynağı olması yanı sıra vücut yorgunluğunu gidererek kalp ve damar hastalıklarının oluşumunu önleyen bir kuru yemiştir. İçerdiği yüksek kalsiyum kemiklerin ve dişlerin güçlenmesinde önemli bir rol oynar. Biz de bu yüzden fındığa bu kadar önem veriyoruz.

Çoban Fındık ailesi olarak Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen gıda marketleri ile çalışıyoruz. Biz de sektörün önde gelen üreticilerinden olmak için çabalıyoruz. Kalite ve güvenirliğimizden ödün vermeden çağdaş üretim tesislerimizde saygımız, sevgimiz ve sizlerin desteği ile çalışmaya, gün gün büyümeye devam ediyoruz.

Fındığın işlenmesi sureti ile çeşitliliği arttırmak ve ülke ekonomisine katkı sağlama amacı güdüyoruz. Bunu yaparken müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutuyoruz. Bu yolda bizi desteklediğinizi bilmek bizlere güven veriyor, bizleri daha iyi yerlere taşıyor. Fındığın yanı sıra ceviz üretimi de yapıyoruz ve faydaları saymakla bitmeyecek cevizi de sizlere ulaştırıyoruz. Sağlıklı güvenli satış ve pazarlama zincirimizin en önemli üyeleri olan siz müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR