• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Code Çağlayan Oto Ekspertiz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Mehdi Tüsü

1 AY 1000 KM GARANTİLİ OTO EKSPERTİZ MAPFRE SİGORTA ARACILIĞIYLA ( 8 YAŞ VE 160.000 SINIRINI AŞMAMIŞ ARAÇLAR İÇİN GEÇERLİDİR.)

Yıllardır verdiğimiz ekspertiz hizmetleriyle siz müşterilerimizin daha güvenli araç alım satım işlemi gerçekleştirmesini sağladık. İşin ustası olan kişiler tarafından teknik cihaz ve ekipmanlarla otomobilleri ayrıntılı bir biçimde inceleyerek bu araçlar hakkında görüş bildirme işlemi olarak tanımlanan oto ekspertiz hizmetleri ile sizlerin huzurundayız. İlgili araçların geçmişte geçirdiği kazalar, değişen parçaları, mekanik bozukluklar gibi pek çok yerin incelenmesini kapsayan son derece önemli bir hizmeti güvenilir bir ekiple sizlere vermekteyiz. Sizlerin güvenli bir şekilde araç alım satım işlerinizi gerçekleştirmeniz için işinin ehli bir çalışma ekibiyle bu hizmeti vermekteyiz. Kurulduğumuz günden beri böyle bir hizmeti sunan güvenli bir müracaat noktası olmayı başardık. Sizlerin olumlu geri dönütleri ve sahip olduğumuz geniş müşteri kitlesi ile bunu tescilledik.

İstanbul otomotiv sektöründe güvenli hizmet veren öncü firmalardan biri olduk. Aracı satın aldıktan sonraki aşamada herhangi bir sıkıntı yaşamamak adına oto ekspertiz işlemleri yapılması son derece önemlidir. Bizler bunu sizlerin bütçesine hitap eden uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. Satın alacağınız aracın emin ellerden geçtiği bir firma olarak sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sizlere verdiğimiz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak ve firmamız hakkında bilgi edinmek için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca web sayfamızda yer alan iletişim numaralarından bizlere kolaylıkla ulaşabilir, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamızda sizleri bizzat ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR