• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Çolakoğlu Döküm

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Selamettin Çolakoğlu

  • firma fb
  • firma instagram

Çolakoğlu Döküm olarak İstanbul Eyüp’te uzun yıllardan beri faal halde bulunan işletmemiz, her türlü çelik ve döküm işlerinde, hızı ve profesyonelliğiyle lider konumda bulunuyor.

Mutfağımızda kullandığımız tavadan, otomotiv, tekstil gibi birçok alanda döküm üretimiyle hizmet veren işletmemiz, döküm parçaların üretiminde ve ihracatında hem İstanbul hem de Türkiye için önemli bir konumda bulunuyor. Her türlü çelik döküm, metal eritme işlemi gibi işlemlerin yapıldığı işletmemiz, müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda daha birçok işlemi yaparak, İstanbul metal sektöründe imza işlere bünyesinde yer veriyor.

İşletmemizde çalışan arkadaşlarımızın yıllara dayanan tecrübe ve deneyimi, aynı zamanda bu alandaki gerekli mesleki eğitim ve yeterlilikleri sayesinde biz, sizlerin isteklerini temel alarak memnuniyetinize güvence veriyoruz. Sizlerin memnuniyetini öncelik aldığımız için hızlı ve profesyonel hizmet anlayışıyla kendimizi her gün daha da çok geliştiriyor, ürettiğimiz ürünlerin kalitesini artırarak aynı zamanda bu ürünleri sizlere daha da hızlı teslim etmeyi hedefliyoruz.

Eyüp için döküm işlerinde aranan firma olma özelliği taşıyan işletmemiz, daima teknolojiyi takip etmesi ve sizlerin aldığı hizmetten memnun kalmasını çabalaması sayesinde her gün daha da öne çıkıyor. Örneğin mutfağımızda kullandığımız tavada bile en kaliteli malzememizi kullanıyor, alacağınız döküm tava sayesinde hem yemeklerinizin sağlıklı ve kaliteli, hem de fazlaca lezzetli olmasını sağlayabiliyorsunuz. Daha bunun gibi birçok alanda hizmet veren işletmemize ulaşarak bütün döküm işlerinizi uygun bir ücrete yaptırmanız mümkün.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR