• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çomoğlu Şarküteri Süt Ürünleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Harun Çomaklı - Ertuğrul Çomoğulları

Daha sağlıklı bir hayatın vazgeçilmez gerekleri olan daha iyi beslenme ve doğal beslenme küçükten büyüğe her insan için büyük bir zorunluluktur. Bu sebeple de beslenme konusunda seçilen her bir gıda ürünü için iyi bir araştırma yapmak, en doğalını bulabilmek gerekmektedir.

Özellikle süte daha çok ihtiyaçları olan küçük yaş grubu dostlarımız için ise bu duruma ayrı özen göstermeli ve bağışıklıklarının daha dayanıklı olabilmesi için bu takviyeleri en sağlıklı, en doğal ortamdan temin edebilmek gerektiği bilinmelidir.

Bizler de siz değerli müşterilerimize ve sevdiklerine en iyi ve kaliteli süt ürünlerimizi satışa sunmak için Rize alışveriş sektörü içerisinde yerimizi aldık. En doğal ve en sağlıklı süt ve süt ürünlerinin satışa sunulduğu Çomoğlu Şarküteri Süt Ürünleri işletmemizde her zaman sizler için daha sağlıklı ortamı sunmaya özen gösteriyoruz.

Hijyen konusunda en ufak bir ihmalin bile söz konusu olmadığı işletmemizde en taze ürünleri en doğru saklama koşulları içerisinde tazeliği ve içerisinde barındırdığı besin değerlerini kaybetmeden sizlere en sağlıklı ortamda sunabilmek için büyük özen gösteriyoruz.

Sizlerin sağlığı bizler için her şeyden de önce geldiğini belirtmek ve daha sağlıklı ürünleri tüketebilmeni için gerekli olan tüm ürünleri ve ortamı sunabilmek için hizmetinizde olmaktan büyük bit mutluluk duymaktayız.

Güler yüzlü, müşteri memnuniyetine önem veren, işini severek ve titizlik ile yapan çalışma ekibimiz ile sizlere en kaliteli ve en iyi ürünlerimizi layık olduğunuz hizmet koşulları içerisinde sunabilmek için işletmemize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR