• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çorbacı Adnan Usta

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adnan Sarıdağ

Erzincan restaurant sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen isimlerinden biri olan Çorbacı Adnan Usta ailesi olarak en lezzetli çorbalarımızı ve yemeklerimizi sizler için hazırlamaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Yemek sektörünün en sevilen isimlerinden biri olarak sizler için daima en lezzetli ve en kaliteli yemekleri hazırlıyor ve sizlere sunuyoruz.

Kullandığımız ürün ve malzemelerle kaliteden ödün vermeden sizler için daima en kaliteli ve en taze malzemeleri kullanıyoruz. İşinin ehli, mutfak sektöründe faaliyet gösteren ustalarımızla beraber sizlere vazgeçemediğiniz tatları sunuyoruz. Hem mutfakta hem serviste profesyonel bir hizmet anlayışını benimseyerek sizler için en iyi hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz.

Üstün hizmet ve kalite anlayışı ile çıktığımız bu yolda uluslararası hijyen standartlarından ödün vermeden sizlere gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir mekânın kapılarını açıyoruz. Çorba çeşitleri, kebap çeşitleri ve tatlı çeşitlerimiz ile geniş bir menü seçeneğini sizlere sunuyor ve her damak zevkine hitap etmeye devam ediyoruz.

Geniş, ferah ve nezih mekânımızda sizlere aileniz ve sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz kalite zamanları hazırlıyoruz. Paket servis seçeneğimiz ile de bu çok sevdiğiniz lezzetleri her zaman her yerde sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Alo paket hattımızdan bizlere ulaşarak sipariş verebilir ve dilediğiniz adrese teslimat isteyebilirsiniz. Uygun fiyat ve ödeme seçeneklerimizle sizlere en iyi hizmetleri sunuyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

erzincan merkez alo paket lahmacun siparişi, erzincan merkez etli pide siparişi, erzincan merkez toplu pide siparişi, erzincan merkez acılı lahmacun siparişi, erzincan merkez fırın güveç çeşitleri, erzincan merkez fırında güveç çeşitleri, erzincan merkez künefe yenilecek yerler, erzincan merkez fırında güveç yemekleri, erzincan merkez alo paket pide siparişi, erzincan merkez tavuk güveç siparişi, erzincan merkez et güveç siparişi, erzincan merkez kuşbaşı güveç siparişi, erzincan merkez mantarlı güveç siparişi, erzincan alo paket lahmacun siparişi, erzincan etli pide siparişi, erzincan toplu pide siparişi, erzincan acılı lahmacun siparişi, erzincan fırın güveç çeşitleri, erzincan fırında güveç çeşitleri, erzincan künefe yenilecek yerler, erzincan fırında güveç yemekleri, erzincan alo paket pide siparişi, erzincan tavuk güveç siparişi, erzincan et güveç siparişi, erzincan kuşbaşı güveç siparişi, erzincan mantarlı güveç siparişi,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR