• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çorbacı Bekir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bekir Bozbıyık-nebi Bozbıyık-ergün Yıldızlı
ETİMESGUT ÇORBA SALONU

Çorbacı Bekir olarak Ankara-Etimesgut da hizmet sağlamakta olupsabah çorbacısı,gece açık çorbacı,7/24 çorba servisi,alo paket çorba,kebap salonu,aile restaurantı,alkolsuz restaurant,toplu yemek organizasyonu,özel günlere yemek,toplantı yemekleri,alo paket kebap,döner salonu,alçaabat köfte,meşhur köfteci,köfte siparişi,alo paket akçaabat köfte vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar