• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Çorbacı Hasan Usta Ali'nin Yeri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Bayram Atabey

  • firma fb
  • firma instagram

Eşsiz lezzetlerimizle sizleri unutamayacağınız bir deneyim yaşamaya bekliyoruz. Yıllardan beri koruduğu lezzetiyle mercimek çorbamız her gün aynı sıcaklığı ve tazeliğiyle sizleri bekliyor. Özel tariflerin usta şeflerimiz tarafından hayata geçirildiği mutfağımızda her gün sizler için daha özel tatlar bulmak için çalışıyoruz.

Özenle seçilmiş sunum tabaklarımız, tecrübeli servis personellerimizle değerli olduğunuzu yeniden hissedecek ve kebaba, çorbaya, kısacası lezzete doyacaksınız. Kebaptan ızgaraya, kelle paçadan ciğere en uygun fiyatlarla kendinize ziyafet çektirmeniz mümkün. Geleneksel yemeklerimizle Ankara restaurant zincirinde adımızı duyurmuş olsak da yeni tatlarla menümüzü zenginleştirmeye her geçen gün devam ediyoruz. Restaurantımızı sizlere en layık yer haline getirmek adına, sizleri memnun etmek ve yüzünüzdeki gülümsenin nedeni olmak için çok çalışıyoruz.

Mutfaklarımızda hijyen ve temizlik bizim için en önemli kriterlerden. Mekanımız her gün temizlenmektedir. Personellerimiz masalarda, servis esnasında sıkı hijyen kurallarını uygulamaktadırlar. Sıkı denetimlerimizle sizi ve sağlığınızı korumak, keyifli vakit geçirmenizi sağlamak bizim en büyük görevimiz. Yemeklerimizi özenle seçtiğimiz sebzeler ve taze etlerimizle yapıyoruz. Tarif edilemez lezzetlerimizi, ustalarımızın el lezzetleriyle taze ürünleri bir araya getirerek yakalıyoruz.

Kebap çeşitlerimiz, çorbalarımız, farklı farklı tatlılarımız ile sizlere güzel bir sofra kurmak, sizleri restoranımızda ağırlamak için sabırsızlanıyoruz. Bu eşsiz tatların keyfine varmak Ankaralılar için çok kolay. Şehrin merkezindeki restaurantımız, güler yüzlü personelimiz konuğumuz olmanız için sizleri beklemekte. Hepinizi bekleriz efendim.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR