• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Çorbacı Hikmet

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hikmet Özdemir

  • firma instagram

Ülkemizin yemek kültüründe çok fazla seçenek vardır. Yemeklerimizin başlangıcı ve baş tacı olan çorba konusunda da çeşitli alternatiflerimiz mevcuttur. Her yörenin kendisine has bir çorba çeşidi vardır. Ezogelin, tarhana, yayla, tavuk, mercimek, buğday ve daha nice çorba çeşidi saymak mümkündür. Bunların içerisinden seçim yapmakta bazen zor bir hal alabilmektedir.

İşletmemiz Konya’nın Kulu ilçesinde uzun senelerdir hizmet verir. Her daim taze ve sıcak çorba seçeneklerimiz mevcuttur. Çorbacı Hikmet olarak yöre halkının her zaman beğendiği bir işletme özelliği gösteriyoruz. Çünkü gücümüzü kalitemizden alıyoruz. Bizler mutfağından masanıza kadar her adıma çok dikkat ediyoruz. Özellikle de hijyen konusunda asla taviz vermiyoruz. Kullandığımız ürünler mutfakta hijyenik olarak muhafaza edilir. Çorbalar masanıza sunuluncaya dek uzman çalışanlarla temiz ekipmanlar kullanılarak hazırlanır. Çorbalarımıza yöresel özel soslarımızdan ekleyerek tadına da tat katıyoruz. Ayrıca her zaman doğal baharatları kullanmayı tercih ederiz. İzlediğimi bu yollar sayesinde karşınıza muhteşem çorbalar çıkar. Eğer harikulade bir çorba lezzeti arıyorsanız bizi ziyaret edebilirsiniz.

Konya restaurant sektörüne farklı bir tat getiren işletmemiz sizlerin hizmetindedir. Haftanın her günü çorbalarımızı tatmak için gelebilirsiniz. Kelle paçadan yayla çorbasına kadar seçeneklerimiz çok fazladır. Günün her saati çorbalarımızı tatmak için bizi ziyaret edebilirsiniz. İşletmemiz her zaman uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Uygun fiyatlarla birlikte istediğiniz çorbayı içmeniz mümkündür. Temiz, hijyenik ve kaliteli bir işletme arıyorsanız doğru yere geldiniz demektir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR