• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Çorbacı Münür Hamdi Usta

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hamdi Usta

  • firma tw

Yemek söz konusu olduğunda ülkemiz mutfağının başında çorbalar gelir. Sıcak sofraların sıcak çorbaları kültürümüzün önemli bir parçasıdır. Daima çorba eşliğinde başlar yemekler ya da bir kâse çorbayla tarif edilir paylaşmanın önemi ve bir masa etrafında toplanmanın mutluluğu. Bu gelenek nesilden nesile devam etmiş, ülkemiz insanın sıcakkanlı, dost ve arkadaş canlısı samimiyeti ve doğallığı içinde geleceğe aktarılacaktır. Bu yüzden bize özgü lezzetli çorbalar, daima masamızın baş tacıdır.

Biz Çorbacı Münür Hamdi Usta olarak Eskişehir restoran sektöründe sizleri en lezzetli tariflerle, bol çeşitli, kaliteli malzemelerden üretilmiş, sofranın kalbi olan çorbalarla buluşturuyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana sizlerin memnuniyetinizin sağlanması için, karşılıklı güven, sevgi ve saygıya dayalı geliştirdiğimiz ilişkiler çerçevesinde çalışıyoruz. Bu güven ile müşterilerimizin ihtiyaç, istek ve talepleri doğrultusunda sürekli büyümeye devam ediyoruz.

İçinde bulunduğumuz sektörde daime yenilikçi, dürüst çalışma prensiplerimizle iyi yapılmış, damak zevkinize uygun çorbalar için ilk adresiniz olmaya devam ediyoruz. Artan çeşitlerimizle damak zevkinize uygun ve alıştığınız tatlarda çorbalar için sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Çorbanın sıcaklığında hoş sohbetler için, aynı masanın etrafında bir araya gelmenin sıcak teması için adresiniz en yakınınızda bulunan Çorbacı Münür Hamdi Usta. Lezzetli çorbalarımızı hala tatmayan dostlarınız ve sevdiklerinizle sizleri aramızda görmek ve size geleneksel çorba kültürümüzü en iyi biçimde sunmak, vazgeçemeyeceğiniz tatların adresi olmaktan gurur duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar