• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Coşkun Oto

Adres :

Yeşiltepe Mah.sıla Sokak No: 2/a Akyurt Öncü Sanayi Sitesi Akyurt Ankara Ankara » Akyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

İdris Coşkun

E-Posta Adresi :

coskunotom@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 239 31 27

Çoşkun Oto olarak Ankara-Akyurt da hizmet vermkete olup egzoz emisyon,ön muayene hazırlık,fren test,oto tamir bakım,yetkili egzoz gazı emisyon ölçüm merkezi,emisyon ölçüm merkezi vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR