• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cosmoprooff

Adres :

Adalet Mah. 10053 Sok No : 10 Su Apat. 25/26 Merkezefendi / Denizli Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Feriştah Meci

E-Posta Adresi :

meciferistah@gmail.com.

Whatsapp 1:

0 (532) 248 22 43

Whatsapp 2:

0 (533) 736 04 34

Denizli güzellik merkezi sektöründe hizmet sunan firmamız güzelliğinize güzellik katmaya devam ediyor. Biz her kadının güzel olduğunu düşünüyoruz fakat bakımlı kadınların diğerlerine nazaran bir adım önde olduğunu belirtmek isteriz. Firmamız kalitesinden ödün vermeden sizleri güzelleştirmeye devam ediyor. Kaliteli hizmet başarının en büyük göstergesidir. Merkezimizde önem verdiğimiz diğer bir unsur da müşteri odaklı çalışmaktır. Müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulundurularak gerçekleştirdiğimiz hizmetler neticesinde memnuniyet kazanmaya özen gösteriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti firmamız için vazgeçilmezdir. Sizlerin memnuniyeti sayesinde bulunduğumuz konuma geldiğimizi düşünüyoruz.

Merkezimizde birbirinden farklı pek çok güzellik hizmeti veriyoruz. Hizmetlerimizi sınırlandırmadan kendimi geliştiriyoruz ve her geçen gün hizmet çeşitliliğimizi biraz daha artırıyoruz. Güzellik ve bakım hizmetlerimiz sektörün en tecrübeli ve deneyimli isimleri tarafından yapılmaktadır. Profesyonel ekip arkadaşlarımız ortaya çıkardıkları işler ile rakiplerimizi geride bırakıyor. Firmamızda kullanılan malzemelerin tamamı yüksek kalitedir. Dünya standartlarında ki kalite seviyesine sahip olan malzemelerimizi kişiye özel şekilde kullanıyoruz. Ortak kullanılan malzemelerimiz her kullanım öncesi ve her kullanım sonrası temizlenmektedir. Merkezimize ürün konusunda güvenebilirsiniz, müşterimizin sağlığına zarar verecek hiçbir ürünü şubemizde bulundurmuyoruz.

Güzelliğinize uygun fiyatlar ile sahip olmak istiyorsanız en kısa sürede bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinde mevcut olan telefon numarasını kullanarak randevu alabilirsiniz. Dilediğiniz zaman merkezimize gelerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Kaliteli ve başarılı bir firmadan hizmet almak sizlerin en doğal hakkıdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR