• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çözüm Kitap Kırtasiye

Adres :

Cumhuriyet Cad. No: 180 Rize » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdulsamet Dabak

E-Posta Adresi :

abdulsametdabak@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 741 01 67

Whatsapp 2:

0 (555) 819 52 49

Rize/ Merkez’ de faaliyet gösteren kitabevimiz yıllardır sizleri birçok yayın eviyle buluşturmuştur. Ayrıca kırtasiye malzemelerimiz, oyuncak reyonumuz ve okul öncesi etkinlik malzemelerimiz bulunmaktadır. Ürün çeşitliliğimizden gözleriniz kamaşacak ve tüm ihtiyaçlarınızı aynı anda kolaylıkla tamamlayacaksınız. Tüm kitleye hitap eden Çözüm Kitap Kırtasiye, sektörde giderek başarılarımızı arttırıyoruz. Başarılarımıza yenisini eklemek için müşteri istek ve ihtiyaçlarını can kulağı ile dinleyerek, ürünlerimizi şekillendiriyor ve yenileme çabasını gösteriyoruz. Modern yaşama uygun, yeniliklerle dolu kırtasiyemiz içeri girdiğinizde göz kamaştıracaktır.

Müşteri esaslı çalışma prensibine sahip firmamız, birçok yayın evi ile ortak çalışma sonucunda sizlerin ihtiyaçlarını karşılamamızda bizlere destek olmaktadır. Günümüz ve gelecekteki eğitime çocuklarımıza devam ettirebilmemiz için kırtasiye ve malzemelerine gerek duyuluyor. Özellikle okul çağındaki ve okul öncesi dönemde görsellik ön planda tutularak, algının kuvvetlenmesine destek olmaktadır. Kullanılan malzemelerin ise sağlıklı olması ve sağlam imal edilmesi gereklidir. Her bütçeye uygun firmamız, her kesime hitap eden bir yapıya sahiptir. Bütün ihtiyaçlarınızı gönül rahatlığı ile satın alabileceğiniz firmamızı tercih edebilirsiniz.

Bünyemizde bulunan bazı materyaller ise; Tonguç yayın kitapları, Koray Varol yayın kitapları, okul malzemeleri, kpss kitapları, kafa dengi yayın kitapları, soru bankası kitapları, Sınav yayın kitapları, Okyanus kitap yayınları, tyt- ayt kitapları, oyuncak ve daha fazlası için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Web sayfamızdaki telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak bilgi ve sipariş verebilirsiniz. Mutlu ve bilgi dolu günler dileriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR