• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cs Medikal ve Sağlık Ürünleri

Adres :

Demirkapı Mahallesi Halide Edip Adıver Caddesi No: 13/c Bağcılar/istanbul İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

H.cemal Aykut

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

csmedikal34@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 912 47 37

Whatsapp 2:

0 (544) 912 47 37

Sağlığımız hayatımız boyunca bizler için en değerli hazinemiz olmuştur ve olmaya devam edecektir. Çeşitli sağlık problemleriyle karşılaşmak hayatımız boyunca sıkça karşılaştığımız bir durumdur. Bu sağlık sorunları devreye girdiğinde bir an önce iyileşip, sağlığımıza kavuşabilmek için birçok kurum ve kuruluştan yardım alır, çeşitli tedavi seçeneklerini deneriz. İşte tam da bu noktada sizlere en doğru hizmeti en kaliteli ve gelişen, değişen teknolojiye uygun olacak ekipmanlar ile birlikte veren firmamız imdadınıza yetişiyor.

Tüm sektörlerde olduğu gibi medikal ve tıbbi cihaz sektöründe de özellikle son yıllarda büyük bir gelişme kat edilmiş, gelişen ve değişen hayat şartlarına uygun olacak şekilde adımlar atılmıştır. Bizler de İstanbul medikal ve tıbbi cihaz sektöründe çalışmaya başladığımız ilk günden beri siz değerli müşterilerimize en doğru hizmeti en deneyimli ve her biri alanında uzman ellerden en uygun fiyatlara ve en kısa zamanda verebilmek için canla başla çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Her zaman siz değerli müşterilerimizden olumlu geri dönüşler alabilmeyi ve sizlerle aramızda karşılıklı güven bağı kurabilmeyi hedefleyen firmamız bu doğrultuda çekinmeden adımlar atmaya devam etmektedir.

Sizler de sağlığınız için en doğru tercihi yapmak, her biri bu işe adamış ve alanında uzman, güler yüzlü ve ilgili çalışma arkadaşlarımızdan en doğru hizmetleri almak için işletmemize gelebilirsiniz. Bizler sizler için en iyi hizmeti verebilmek için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR