• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cute Paws Pet Kuaförü

Adres :

Adnan Kahveci Mahallesi Büyükdere Caddesi No : 4 İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emel Demir

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 110 71 00

Whatsapp 2:

0 (542) 739 00 00

İstanbul Beylikdüzü semtinde hizmet vermekte olan Cute Paws Pet Kuaförü birmilyonnokta.com üyesi olup, pet kuaförün sahibi Emel DEMİR’dir.

Nasıl ki insanlar aktif hayatın içerisinde kılık kıyafetlerine, temizlik ve bakımlarına dikkat ediyorlarsa aynı durum evcil hayvanlarınız için de geçerlidir. Evcil hayvan beslemenin temelinde onların varlıklarıyla bizi mutlu etmeleri yatıyor olsa da, bizim de onların hayvan yaşamına uygun şekilde ruh ve beden sağlıklarıyla ilgilenmemiz gerekiyor. Evcil hayvanınızı sadece ona yiyecek alarak ve onun tuvalet yürüyüşünü yaptırarak beslemiş olmazsınız. Kendi bedeninizin iç ve dış bakımını yaptırdığınız gibi evcil hayvanınız için de bu bakımları yapmalısınız. İşte bu bakımı Cute Paws Pet Kuaförü olarak biz sizin yerinize yapıyoruz. Sizin tek yapmanız gereken randevu alarak evcil hayvanınızı bize getirmek olacaktır.

Bizimle geçirdiği sürede evcil hayvanınız için ne yaptığımızı kısaca anlatalım:

Cute Paws Pet Kuaförü evcil hayvanınızın ırkına uygun özel makas ve makine ile traşını yapıyor. Anestezi kullanımı olmadan evcil kedi traşı gerçekleştiriyor. Evcil hayvanınızın ağız, burun, kulak ve ayak bakımını yapıyor. Evcil hayvanınızın banyosunu yaptırarak işlemi sonlandırıyor.

Cute Paws Pet Kuaförü birçok farklı köpek ırkından evcil hayvanın bakımını yapmaktadır. Poodle, maltese, shih tzu, pomeranian, yorkshire, samoyed, chihuahua bunlardan sadece birkaçıdır.

İstanbul Beylikdüzü pet kuaförü konusunda Cute Paws Pet Kuaförü evcil hayvanınızı gözünüz arkada kalmadan bırakabileceğiniz güvenli bir ortamdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR