• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dallas Tantuni Biftek ve Ev Yemekleri

Adres :

Gazi Mahallesi 1301 Sokak Beşiktaş Meydanı Karşısı Yenişehir Mersin Mersin » Yenişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oya Yıldırım

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (554) 136 85 08

Whatsapp 2:

0 (554) 136 85 08
3 ÇEŞİT YEMEK (1 KİŞİLİK) : 10 TL MANTI (KG) : 28 TL İÇLİ KÖFTE (TANE) : 3 TL

Dallas Tantuni Biftek ve Ev Yemekleriolarak ;Ev yemekleri, gözleme, sıkma, tatlı, içli köfte, toplu yemek siparişi, davet ve doğum günü için ikramlık, iş yerlerine tabildot, söz, nişan, düğün, kına, mevlüt, mantı, aile restaurantı ve aile lokantası olarak Mersin Yenişehir de hizmet vermekteyiz.

Değerlerimiz arasında, müşteri odaklı çalışma ilkesi, çevre dostu, insan dostu ve topluma olan sevgimiz ile birlikte güvenli markalar arasında en zirvede yer alma isteğini, sıkça dile getirmekteyiz.Çalışma alanlarımızda en kaliteli ve en pratik çözümleri sunmak ve müşterilerimize karşı saygı ve hoşgörülü olmayı ilke edinmekteyiz. Lider ve güvenli marka olmak için en doğru bilgiler ışığında hizmet vermekte ve müşteri, aynı zamanda da sektördeki diğer firmaların bizler ile iyi ilişkiler kurmasına da özen göstermekteyiz.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.
Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek için kalite standartlarını her zaman bir üst seviyeye çıkartmak ile beraber firmamızın bünyesinde yer alan personelimiz ile kurmuş olduğumuz takım ruhunu gerek üretim kalitesinde gerekse firmamızın gülen yüzünde görebilirsiniz. Sizlerle birlikte daha güzel bir geleceğe uzanabilmek için çok çalışmayı düstur edinmiş olan, son derece kaliteli ve tecrübeli bir personel kadrosuyla yolumuza devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR