• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dallas Tantuni Biftek ve Ev Yemekleri

Adres :

Gazi Mahallesi 1301 Sokak Beşiktaş Meydanı Karşısı Yenişehir Mersin Mersin » Yenişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oya Yıldırım

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (554) 136 85 08

Whatsapp 2:

0 (554) 136 85 08

Mersin ev yemeği denildiği zaman müşterilerimize sunduğumuz sayısız lezzetlerle akıllara önce firmamız geliyor. Gözleme, sıkma, tatlı çeşitleri, içli köfte, mantı ve o güne özel ev yemekleri ile müşterilerimize eşsiz lezzetlerimizi sunuyoruz. Firmamız toplu yemek siparişleri alarak, davet ve doğum günleri için ikramlıklar hazırlayarak, söz, nişan, kına, düğün ve mevlitlerde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yemekleri, tatlıları ve ikramlıkları hazırlayarak en güvenilir hizmeti veriyor. Geniş, ferah ve sakin ortamıyla isterseniz tek isterseniz de arkadaşlarınızla ve ailenizle gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir salonu hizmetinize sunuyoruz.

Firmamız için müşteri memnuniyetinin önemi büyüktür. Bizim için değerli olan müşterilerimize her zaman hak ettikleri kalitede lezzetli yemekler sunabilmek için özenle çalışıyoruz. Yılların verdiği tecrübeler ve elimizin lezzetini yemeklerimizde buluşturuyoruz. Müşterilerine hizmet veren her alanda olduğu gibi bizim için de özen ve temizliğin önemi büyüktür. Mutfakta ve sunumda çalışan iş arkadaşlarımız, işlerini titizlikle ve özenle yaparken müşterilerimizin de beğenisini kazanmayı ihmal etmiyor. Güvenilir ve kaliteli hizmetimizle şehrimizde bulunan ev yemeği yapan diğer firmalar arasından yükselerek başarıya ulaşmış bulunmaktayız. Sahip olduğumuz başarımızı iş arkadaşlarımıza ve müşterilerimize borçluyuz.

Sizlere en lezzetli yemekleri sunarken uygun fiyatlarla hizmetimizi sürdürüyoruz. İşimizi severek yapmamız, müşterilerimizle aramızda olan güven ve sevgi bağını güçlendiriyor. Günden güne büyüyen ailemizle daha lezzetli tatlar için çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Kalitemizden ve lezzetlerimizden ödün vermeden sektörde başarıyla yükselmeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR