• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Damak Tadı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

A. Kadir Sincar

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Mardin catering sektöründe yer alan firmamız uzun zamandan beri sunmuş olduğu kusursuz hizmet anlayışı ile ön plana çıkmaktadır. Küçük firmalara yemek hizmeti veren şubemiz, uzun yılların tecrübesi ile istikrarlı şekilde büyüme göstermiştir. Bütün firmaların toplu yemek taleplerine kapsamlı çözümler üreterek öncü konuma doğru hızla ilerliyoruz. Yılların kazandırmış olduğu yüksek tecrübe ve bilgi birikimlerimiz sayesinde sıfır hata ile hizmet sunuyoruz.

Kusursuz hizmetlerimizde kalitemiz de ön plana çıkmaktadır. Tamamen kalite çerçevesinde gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetlere yoğun ilgi bulunmaktadır. Firmamız sadece küçük iş alanlarına değil ihalesini kazanmış olduğumuz okullara, sağlık kurumlarına, hastanelere, fabrikalara, misafirhanelere ve otellere de yemek hizmeti vermektedir. Bahsettiğimiz mekânlar sayıca yoğunluğun fazla olduğu alanlardır. Firmamız dilediğiniz sayıda ve dilediğiniz çeşitlilikte yemek hazırlama potansiyeline sahiptir. Hizmetlerimizin geneli müşteri odaklıdır. Müşterilerimizin memnuniyetini ve beğenisini kazanabilmek için yoğun şekilde çalışıyoruz. Bizim için müşteri memnuniyeti son derece önemlidir.

Yoğun iş temposu nedeni ile doğru beslenmeyi unutan bireylere sağlıklı yemekler hazırlamanın gururunu yaşıyoruz. Hazırlamış olduğumuz yemeklerde tamamen organik malzemeler tercih edilmektedir. Malzemelerimizde kesinlikle katkı maddesi yer almamaktadır. Müşterilerimizin sağlığını olumsuz yönde etkileyecek hiçbir ürün mutfağımızda barınamaz. Ayrıca firmamız profesyonel ekiplerle çalıştığı için lezzetten taviz vermemektedir. Oldukça lezzetli yemeklerimizi deneyince bir daha vaz geçemeyeceksiniz. Yemek siparişi vermek ya da ayrıntılı bilgi sahibi olmak için iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR