• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Damla Pide Ve Lahmacun Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gazi Keşmer

  • firma fb
  • firma instagram

Damla Pide Ve Lahmacun Salonu işletmemiz Uşak merkezde faaliyet göstermekte olup uzun yılların bilgi, birikim ve deneyimi ile çalışmalarına devam ediyor. Kurulduğumuz ilk günden bu yana başarı basamaklarını büyük bir hızla tırmanmış ve kısa sürede bölgenin en çok tercih edilen yeme, içme ve eğlence mekânı haline gelmiş bulunuyoruz. Fakat bulunduğumuz konumu kendimiz için kesinlikle yeterli görmüyor, hep daha iyisini yapabileceğimize olan inancımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Uşak restaurant sektörünün örnek ve öncü kuruluşlarından birisi olarak en doğal ürünleri deneyimli ustalarımızın marifetli ellerine veriyoruz. Ürünlerimizin gerek hazırlandıkları koşullar gerekse kullanılan malzemeler konusunda hijyen olgusuna azami dikkat ediyoruz. Tamamı marka değeri kazanmış, sertifikalı ve ulusal bazda güvenilirliği olan malzemeleri işletmemizde tercih ediyoruz. Özellikle de et mamullerimizi seçerken belirlemiş olduğumuz kalite standartlarımızın dışına kesinlikle çıkmıyor, müşterilerimizin daima sağlıklı besinlerle buluşmasını sağlıyoruz.

Damla Pide Ve Lahmacun Salonu olarak yenilikçi, kaliteli, uygun fiyatlı ve dürüst hizmet ilkesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her gün yeni gelişmelerin yaşandığı sektör içerisinde kendimizi geliştirmeyi sürdürüyor, özellikle de teknoloji alanında meydana gelen yenilikleri oldukça kısa süre içerisinde hayata geçiriyoruz. Modern uygulamaların merkezi olmaktan çekinmiyor, kaliteden ödün vermemek adına hem mutfağımızda hem de servis bölümümüzde deneyimli, dinamik, özverili bir personel kadrosuyla çalışıyoruz. Ürünlerimizi günübirlik taptaze tüketime sunuyoruz. Şeffaf biçimde yürüttüğümüz işlerimizde lezzetlerimiz en uygun fiyat avantajıyla tercihe açıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR