• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Damla Su Mühendislik Doğalgaz ve Sıhhi Tesisat

Adres :

Fatih Mahallesi Oğuz Caddesi 34/d Kocasinan Kayseri Kayseri » Kocasinan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Şahbaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

damlasudogalgaz@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 554 74 70
Damla Su Mühendislik Doğalgaz ve Sıhhi Tesisat firması olarak Kayseri-Kocasinan'da hizmet vermekteyiz.
Seçkin projeler gerçekleştirmek üzere yola çıkmış olan firmamız, bireylerin memnuniyetini kazanacak bir hizmet üretmeyi misyon olarak belirlemiştir. Tesisat sektöründe faaliyet göstermekte olan çok sayıda firmadan bizi ayıran temel noktalardan biri, faaliyetlerimizi gerçekleştirmek amacıyla kullanmış olduğumuz malzemenin kaliteli olması ve faaliyet sırasında sosyal ve çevresel unsurlara zarar verilmemesidir. Müşterilerimizin güvenini boşa çıkarmamak adına firmamız tarafından hizmetin zamanında tamamlanmış olmasına da özel önem verilmektedir.
Bu açıdan temel odak noktamızın müşteri memnuniyeti olduğunu, bunu kazanmak adına müşterilerimizin taleplerinin hizmet sunumunda dikkate alındığını ve çözüm odaklı bir yaklaşımın benimsendiğini ifade etmek isteriz. Bu anlayışımız faaliyet alanımızda gerçekleştirmiş olduğumuz tüm aşamalar ve muhataplarımız için geçerlidir.
Damla Su Mühendislik Doğalgaz ve Sıhhi Tesisat Firmamız sektöründe gerçekleştirmiş olduğu tüm faaliyetleri kurumsal bir yapının çatısı altında sunmaktadır. Firmamızın tüm faaliyet aşamalarında profesyonelliğin temin edilmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması için kalite standartları tüm süreci içine alacak şekilde belirlenmiştir. Tüm çalışanlarımız kaliteli faaliyet sürecinin bir parçası kabul edilmekte ve her çalışan bu anlamda sorumluluk üstlenerek inisiyatif kullanmaktadır.
Damla Su Mühendislik Doğalgaz ve Sıhhi Tesisat Firmamızın kaliteli hizmet amacının yanında müşterilerine verdiği değeri de gösteren bir başka amacı hizmeti uygun bir maliyetle sunmaktır. Uygun maliyetlerin yanına firmamızın şeffaf, dürüst ve açık olma ilkelerinin eklenmesi müşterilerimizin firmamıza duyduğu güveni artıran unsurlardır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR