• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Damla Veteriner Kliniği

Adres :

Turunçlu Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No: 12/ A Hatay

Sektör :

Yetkili Kişi :

Damla Bulgurcu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 476 56 62

Evcil hayvan alanında Hatay’da profesyonel ve başarılı hizmet sunan Damla Veteriner Kliniği birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biridir. İnsanlar gibi hayvanların da zaman zaman sağlık kuruluşlarından yardım almaları gerekmektedir. Evcil hayvanlar için başvurulan veteriner klinikleri, bazı kriterler temelinde evcil hayvan sahipleri tarafından değerlendirilmektedir. Bir diğer ifadeyle, alanında uzman kişiler detaylı bir biçimde araştırıldıktan sonra tercih edilmektedir.

Günümüzde daha fazla kişinin hayvan sahiplenmesi veteriner kliniklere olan ihtiyacı daha fazla arttırmıştır. Damla Veteriner Kliniği olarak hayvan dostlarımıza en doğru şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kliniğimizde normal rutin bakım uygulamalarının yanında acil müdahalelerde de bulunmaktayız.

Ekibimiz alanında gereken eğitimlerini başarıyla tamamlamış üyelerden oluşmaktadır. Bu sebeple, tecrübelerimiz ve bilgimiz ışığında hayvan dostlarımızla titizlikle ilgileniyoruz. Kliniğimizde, kısırlaştırma ve cerrahi müdahale işlemleri yapılmakta ve pet kuaför hizmeti verilmektedir. Ekibimiz, tüm işlemleri hijyenik ortamda ve sterilize edilmiş ekipmanlarla gerçekleştirmektedir. Bu nedenle, tüm hizmetlerimiz güvenli bir şekilde yerine getirilir. Kliniğimiz, bazı durumlarda acil müdahalelerin gerektiğinin farkında olarak hizmetlerini 7/24 sürdürmektedir. Ayrıca kliniğimizi arayarak merak ettiğiniz konularda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hatay evcil hayvan sektöründe hizmetlerini sürdüren kliniğimiz, başarılarıyla adından söz ettirmektedir. Ekibimizin alandaki uzmanlıkları, kaliteli ekipmanlar kullanma tercihimiz ve sağlığın büyük önem ve dikkat gerektiren bir alan olduğu konusundaki ciddi tutumumuz üstlendiğimiz işlemleri sorunsuz ve başarılı bir şekilde tamamlamamıza yol açmaktadır. İşimize verdiğimiz önem ve dikkat sonucunda aldığımız başarılı sonuçlardan mutluluk ve memnuniyet duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR