• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Daria 1 Yatçılık

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Erhan Çetin

reklam logosu
  • firma instagram

Denizin eşsiz dinginliği yanında muhteşem yapısı sayesinde birçok insanı büyülemektedir. O hırçın dalgalar üzerinde kuş gibi süzülmek her insanın hayalinde olan bir duygudur. Teknolojik gelişmeler sayesinde konforlu ve kaliteli yatlar, jetler ve gemiler ile deniz üzerinde birçok aktivite yapılabilir hale gelmiştir. Ancak maliyetli olduğu için herkesin deniz üzerinde bir aracı bulunmamaktadır. Bizler Daria 1 Yatçılık olarak sizlere süreli de olsa yat sahibi yapmakta ve bu yatlarda birçok organizasyon hizmeti sunmaktayız. Sizlerde bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Daria 1 Yatçılık olarak İzmir ilinin Cumaovası (Menderes) ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize hizmetler vermekteyiz. Bu hizmetleri sizlere kurulmuş olduğumuz günden buyan vermekte ve müşteri memnuniyet odaklı bir şekilde sağlamamızdan dolayı da İzmir turizm alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum yapısına sahibiz. Kazanmış olduğumuz bu değerleri korumak ve geliştirmek için gerekli olan yenilikçi ve gelişmeci çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kurumumuzda yer alan yatımız ile özel tekne turları, balık turları, doğum günü partileri, evlenme teklifleri, ücretsiz wi-fi hizmeti, PS4 hizmeti, ücretsiz yemek servisi ve meşrubat hizmeti gibi birçok hizmet sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz bu hizmetleri profesyonel çalışan kadromuz ile kaliteli ve yüksek standartlar ile sağlamaktayız.

Eğer sizlerin de bu gibi aktiviteler ve organizasyonlar konusunda hizmet alabileceğiniz kaliteli, uygun fiyatlı bir kurum arayışınız var ise doğru adrestesiniz. Daria 1 Yatçılık olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR