• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dayısan Isı Sistemleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Doğan Badem- Nuri Badem

Dayısan Isı Sistemleri olarak Edirne Keşan’da hizmet vermekte olan işletmemiz, modern ve profesyonel çözümleriyle kalitenin adresi olmaktadır. Edirne tesisat ve bakım onarım alanında bölgenin en gelişmiş firması olan merkezimiz ısıtma sistemlerine dair bütün ihtiyaçların adresidir. Kurulduğu ilk günden bu yana müşteri memnuniyetini esas alan uygulamalarıyla öne çıkan firmamız, sektördeki gelişmeleri yakından takip etmekte, dünya standartlarında çözümler üretmektedir.

Tesisat bakım ve onarım, doğalgaz plan proje mühendislik, petek temizleme işlemleri, kombi satış ve montaj, kalorifer tesisat işlemleri, merkezi ısıtma sistemleri, fabrika doğalgaz tesisat kurulumu, sanayi tesisat doğalgaz kurulumu, kombi temizleme işleri gibi ısıtma sistemlerinin tamamında bizden hizmet alabilirsiniz. Uzman kadromuz yılların deneyimi ve dinamik yapısıyla bütün ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü en doğru zamanda sağlayacaktır.

Firmamız proje, satış, montaj, bakım işlemlerini bir bütün olarak sunmakta, bu sayede müşterilerinin bütün ihtiyaçlarında kesintisiz desteğin adresi olarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmaktadır. Fabrikalara, sanayi tesislerine, binalara ve diğer bütün mekanlara doğalgaz, merkezi sistem projelendirmelerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Dünyanın önde gelen markalarının kombilerinin satışını yaptığımız gibi projeye uygun şekilde montajını da yapıyoruz.

Firma olarak bütün ısı sistemlerinin bakım ve tamirlerini de sunuyoruz. Düzenli bakım sayesinde ısıtma sistemlerinin ömrü uzar. Performansı ve verimi artar. Bu işlemin de profesyonellerce yapılması gerekir. İşte firmamız bütün bunları her zaman garantili biçimde yerine getiriyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR