• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Db Güzellik Salonu

firma adresi

Adres :

Ahishavi Mahallesi 2. Sakarya Caddesi No: 13 66300 Yozgat » Akdağmadeni
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Betül Akol
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (553) 865 15 91

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Alanında uzman kadrosu, son teknoloji ve donanımlı cihazları ile profesyonel şekilde sunmuş olduğu hizmetleri ile ön plana çıkan firmamız DB Güzellik Salonu birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Beklentilerini karşılayacak çözümleri her zaman en iyi şekilde sunmaya devam ediyoruz.

Yozgat güzellik merkezi alanında hizmet veren firmamız sizler için türban tasarımı, gelin saçı tasarımı, gelin makyajı uygulaması, sir ağda, manikür pedikür, kalıcı oje uygulaması, jel tırnak uygulaması, kirpik lifting işlemleri ve kaş tasarımı pek çok hizmeti bir arada sunmaktadır.

Geniş hizmet yelpazemizle her zaman yanınızdayız. Kişisel bakım ve güzellik alanındaki ihtiyaçlarınızı en güzel şekilde karşılayarak %100 memnun bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz. Hizmetlerimiz için her zaman en kaliteli ürünleri tercih ediyoruz.

Salonumuzun ve eşyalarımızın temizliğine özenle dikkat ederek gönül rahatlığıyla hizmetlerimizden faydalanmanızı sağlıyoruz. Fiyatlarımızı her zaman uygun tutarak sizlere ekonomik açıdan da yardımcı oluyoruz.

Her zaman olduğu gibi en özel günlerinizde de yanınızda olarak saç tasarımı ve makyaj uygulamaları yapıyoruz. Ellerinizin daha bakımlı ve hoş gözükmesi için kalıcı oje ve jel tırnak uygulamaları yapıyoruz.

Kirpik lifting uygulaması yaparak kirpiklerinizin daha uzun ve kalkık gözükmesini sağlıyoruz. İşlemlerimiz sırasında asla kirpiklerinize zarar vermiyor aksine özel yağlar ile besliyoruz. Yüzünüze en uygun kaş şekline göre kaşlarınızı alıyoruz. Sir ağda hizmetimiz ile de istenmeyen tüylerinizden kısa sürede kurtulmanızı sağlıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR