• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

De Gaari Cafe & Restaurant Apart

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sefa Yazıcı

De Gaari Cafe & Restaurant Apart olarak Muğla ilimizde hizmet vermekteyiz. Muğla restoran olarak adını duyurmak isteyen bir firma olma yolunda çalışmalar yapmaktayız. Yerli ve yabancı turistler açısından zengin olan ilimizde çok fazla müşteri odaklı çalışmaktayız. Güler yüzlü ve müşteri odaklı çalışmamız bizleri bir tercih sebebi olmamız yönünde çalışmalar yapmaya ve sizlere en iyi hizmeti sunmaya odaklı çalışma şekline yönlendirmiştir.

Ferah ve geniş bir kafemiz ve restoranımız bulunmaktadır. Dilediğiniz her yiyeceği menümüzde bulmanız mümkündür. İşini ciddiye alan ve hijyen konusunda çalışanlarımız ayrı bir özen göstermektedirler. Gıda alanındaki her ürünümüzün son kullanım tarihi, saklanma koşulları, taze olması ve stok kontrollerinin düzenli olarak yapılması ana hedefimizdir. Sizlerin sağlığı ve memnun kalması açısından bu hususlara ayrı bir önem verilmektedir.

Restoran ve kafemizdeki lavaboların temizliği de çok düzenli olarak yapılmaktadır. Güvenli ve hijyenik şartlarda bir hizmet sunabilmek adına sizler için personellerimizi bu konuda sürekli bilgilendirmek bizim büyük görevlerimiz arasındadır. Çeşitli dekorasyon ürünlerimizle sizlerin güzel vakit geçirmesi bizim sürekli çalıştığımız bir husustur. Tarihi evleri andıran bir binamız vardır. Raflarda mevsimine uygun meyvelerimiz ve dondurmalarımız da mevcuttur.

Dışarda oturma alanlarımız da mevcut olmakla birlikte içerde oturabiliyor olmanız hizmetlerimiz arasındadır. Hedefimiz müşteri memnuniyeti çerçevesinde kaliteli ve güzel işler yürütmek adına son gelişmelerden yararlanmak için düzenli olarak çalışmaktır. Teçhizatlarımızın kontrolleri de düzenli olarak yapılmaktadır.

Muğla Bodrum kahvaltı yapılacak yerler, Muğla Bodrum serpme kahvaltı salonu, Muğla Bodrum deniz kenarında kahvaltı keyfi, Muğla Bodrum restaurant konak apart, Muğla Bodrum ailece konaklama mekanı, Muğla Bodrum en yakın konaklama, Muğla Bodrum restaurantı olan apartlar, Muğla Bodrum tatil keyfi konaklama, Muğla Bodrum doğum günü organizasyonu, Muğla Bodrum otel konaklama hizmeti, Muğla Bodrum günlük apart fiyatları, Muğla Dalaman kahvaltı yapılacak yerler, Muğla Dalaman serpme kahvaltı salonu, Muğla Dalaman deniz kenarında kahvaltı keyfi, Muğla Dalaman restaurant konak apart, Muğla Dalaman ailece konaklama mekanı, Muğla Dalaman en yakın konaklama, Muğla Dalaman restaurantı olan apartlar, Muğla Dalaman tatil keyfi konaklama, Muğla Dalaman doğum günü organizasyonu, Muğla Dalaman otel konaklama hizmeti, Muğla Dalaman günlük apart fiyatları, Muğla Datça kahvaltı yapılacak yerler, Muğla Datça serpme kahvaltı salonu, Muğla Datça deniz kenarında kahvaltı keyfi, Muğla Datça restaurant konak apart, Muğla Datça ailece konaklama mekanı, Muğla Datça en yakın konaklama, Muğla Datça restaurantı olan apartlar, Muğla Datça tatil keyfi konaklama, Muğla Datça doğum günü organizasyonu, Muğla Datça otel konaklama hizmeti, Muğla Datça günlük apart fiyatları, Muğla Fethiye kahvaltı yapılacak yerler, Muğla Fethiye serpme kahvaltı salonu, Muğla Fethiye deniz kenarında kahvaltı keyfi, Muğla Fethiye restaurant konak apart, Muğla Fethiye ailece konaklama mekanı, Muğla Fethiye en yakın konaklama, Muğla Fethiye restaurantı olan apartlar, Muğla Fethiye tatil keyfi konaklama, Muğla Fethiye doğum günü organizasyonu, Muğla Fethiye otel konaklama hizmeti, Muğla Fethiye günlük apart fiyatları, Muğla Köyceğiz kahvaltı yapılacak yerler, Muğla Köyceğiz serpme kahvaltı salonu, Muğla Köyceğiz deniz kenarında kahvaltı keyfi, Muğla Köyceğiz restaurant konak apart, Muğla Köyceğiz ailece konaklama mekanı, Muğla Köyceğiz en yakın konaklama, Muğla Köyceğiz restaurantı olan apartlar, Muğla Köyceğiz tatil keyfi konaklama, Muğla Köyceğiz doğum günü organizasyonu, Muğla Köyceğiz otel konaklama hizmeti, Muğla Köyceğiz günlük apart fiyatları, Muğla Marmaris kahvaltı yapılacak yerler, Muğla Marmaris serpme kahvaltı salonu, Muğla Marmaris deniz kenarında kahvaltı keyfi, Muğla Marmaris restaurant konak apart, Muğla Marmaris ailece konaklama mekanı, Muğla Marmaris en yakın konaklama, Muğla Marmaris restaurantı olan apartlar, Muğla Marmaris tatil keyfi konaklama, Muğla Marmaris doğum günü organizasyonu, Muğla Marmaris otel konaklama hizmeti, Muğla Marmaris günlük apart fiyatları,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR