• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Deephair Studio

Adres :

Cadde Bostan Mahallesi Bilim Sokak Engin Apartmanı 1/21 (divan Sokağında, Apple Karşı Sokağı) İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alperen Güder & Metin Gürbey

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 250 58 53

Kuaför sektöründe hizmet verdiğimiz Deephair Studio olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz. Bu sektörde profesyonel olarak gerçekleştirdiğimiz işlemlerimizle uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte İstanbul Kadıköy’de hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak veya hizmetlerimizden yararlanmak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Her kadın güzel görünmek ister. Bu güzellik bazen saçlardan, bazen tırnaklardan bazen de yüzünüzden geçer. Bakımlı saçlara sahip olmak ise bizimle artık çok kolay. Bizim müşterimiz olduğunuz andan itibaren tüm bakımlarınızı üstlenerek kaliteli malzemelerimizle her türlü işlemleri gerçekleştirebilmekteyiz. Saçınız için saç keratini işlemimizle saçınızı güçlendirebilir, sağlıklı uzaması için ya da yüzünüze en uygun saç kesim modellerini belirleyerek isteklerinizi gerçekleştirebiliriz. Müşterilerimizin istekleri üzerine söylenen her renk yüzünüze en uygun tonuyla veya gösterdiğiniz modeldeki görünümle birebir aynı olarak şekilde uygulamalar yapabilmekteyiz. Ayrıca sıklıkla tercih edilen doğal görünüme sahip kaş tasarımları, her zaman dikkat çekici olmak için kalıcı makyaj, ojelerinizin ilk sürdüğünüz gibi kalması için kalıcı oje işlemlerimizi uygulamaktayız.

Deephair Studio olarak İstanbul kuaför sektöründe kalitemiz ve güler yüzümüzle çok tercih edilen isimlerin başında gelerek kalitemizle ön plana çıkmaktayız. İşlemlerimizi her müşterimiz için ilgili uzman arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirmekteyiz. Kaşlarınızdaki tasarımlarımızı gerçekleştirmek için ve kalıcı makyaj için her işlemlerimizde kullandığımız cihazların en modern cihazlar olmasına dikkat ediyoruz. Böylelikle sizlere hem kaliteli işlemler gerçekleştirmiş oluyoruz hem de sizin için verdiğimiz hizmetimizden memnun kalmanızı sağlıyoruz. İşlemlerimizi uyguladığımız cihazlarımızın temizliğini de her işlem sonrasında gerçekleştiriyoruz.

kadıköy bağdat caddesi kuaför salonu,kadıköy bağdat caddesi saç tasarım merkezi,kadıköy bağdat caddesi saç kesim modelleri,kadıköy bağdat caddesi kalıcı makyaj uygulaması,kadıköy bağdat caddesi manikür pedikür salonu,kadıköy bağdat caddesi protez tırnak uygulaması,kadıköy bağdat caddesi saç keratin bakımı,kadıköy bağdat caddesi altın oran kaş tasarımı,kadıköy bağdat caddesi kaş tasarım merkezi,kadıköy bağdat caddesi 2022 gelin saçı tasarımı,kadıköy bağdat caddesi kirpik lifting uygulaması,kadıköy bağdat caddesi kalıcı oje uygulaması,kadıköy bağdat caddesi saç bakım merkezi,bağdat caddesi bayan kuaför salonu,bağdat caddesi saç tasarım merkezi,bağdat caddesi saç kesim modelleri,bağdat caddesi kalıcı makyaj uygulaması,bağdat caddesi manikür pedikür salonu,bağdat caddesi protez tırnak uygulaması,bağdat caddesi saç keratin bakımı,bağdat caddesi altın oran kaş tasarımı,bağdat caddesi kaş tasarım merkezi,bağdat caddesi 2022 gelin saçı tasarımı,bağdat caddesi kirpik lifting uygulaması,bağdat caddesi kalıcı oje uygulaması,bağdat caddesi saç bakım merkezi,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR