• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Defne Gözleme Kahvaltı & Kır Bahçesi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hüseyin Arslan

  • firma fb
  • firma instagram

Kahvaltı, aileyi merkezinde kabul kültürümüzün en önemli parçalarından biridir. Kahvaltı ve akşam yemeklerinin bir arada, bir sofrada yenmesi aileyi bir arada tutan, neredeyse törensel hale gelmiş bir adettir. Ancak maalesef modern hayatın dayattığı yoğun ve dağınık yaşam düzenleri, ailelerin ve arkadaşların sık sık bir araya gelerek keyifli bir kahvaltı yapmasını engeller. Veya insanlar zaman zaman hiçbir şeyle uğraşmadan, sadece kahvaltının ve muhabbetini çıkarmak isteyebilirler. Biz Defne Gözleme Kahvaltı ve Kır Bahçesi olarak müşterilerimize güzel bir ortamda kahvaltı keyfi yaşatmak amacıyla Afyonkarahisar restaurant sektöründe faaliyet göstermeye başladık.

Kır bahçemiz doğa yürüyüşleri yapmayı sevenlerin yakından tanıdığı Afyonkarahisar, Eskişehir, Kütahya arasında bulunan ve ismini bu coğrafyada daha önce yaşamış olan Friglerden alana Frig Vadisinde bulunmaktadır. Modern hayatın koşuşturmasından, motor seslerinden uzakta eşsiz bir doğa içinde, yoğun bir tarihin eşliğinde, Kral Mezarlarının, tarihi Aydalaz Kalesi ve Ayazin Kilisesinin gölgesinde bulunan kır bahçemiz görülmeye değer. Sadece kahvaltı etmek için değil, güzel bir doğa gezisinden sonra nefeslenmeniz ve özel günlerinizde fotoğraf çekimleri yapabilmeniz için de kapılarını siz özel müşterilerine açıyor…

Coğrafyamızın kültürünü ve geleneklerini yansıtan, ürünlerinin hepsini köy içinden temin ettiğimiz köy kahvaltımızın ve tamamını geleneksel yöntemlerle ürettiğimiz leziz gözleme ve katmerlerimizle en güzel anılarınızda yer almak için haftanın her günü kapılarımızı siz müşterilerimize yüzlerimizde kocaman bir gülümseme ile açıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR