• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Defne Sıhhi Tesisat Dekorasyon

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özcan Demiroğlu

Sağlıklı ve kolay bir yaşam sürmek her insanın hayalidir. Bu hayalin gerçekleştirilmesi için bazı çevre düzenlemeleri ve ev, işyeri uyumu sağlanmalıdır. Bu hayat kolaylaştıran hizmetlerden birisi de su tesisat sistemleridir. Defne Sıhhi Tesisat Dekorasyon olarak bizlerde sizlere evlerinizde, işyerlerinizde sizlerin tesisat yapımını ve onarımını sağlamakta ayrıca estetik bir görüntü kazanmasında yardımcı olmaktayız.

Defne Sıhhi Tesisat Dekorasyon İzmir ilinin Buca ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde İzmir tesisat ve bakım onarım sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlerin eskimiş, bozulmuş ve onarılması gereken tesisat işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Lavabo, klozet, çeşme gibi su ile bağlantısı olan eşyalarınızın yer değişikliği ya da iptal edilmesi gibi iç dekorasyon işlemlerinizi de yapmaktayız. Bu hizmetlerimizde kaliteli, sağlam ve dayanıklı malzemeler kullanmaktayız. İşlerimizi alanında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sağlamaktayız.

Eğer sizler de sıhhi tesisat ve iç dekorasyon düzenlemeleri alanında kaliteli hizmet alabileceğiniz bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Defne Sıhhi Tesisat Dekorasyon olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyar sizleri de işletmemize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR