• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Defne&gül Ev Yemekleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Defne Ertuğ-gülümser İlcin

Tekirdağ restaurant sektörü içerisinde yer alan firmamız, sizlere hem lezzetli yemeklerini hem de kaliteli bir mekânı sunmaktadır. Sevdikleriniz, misafirleriniz ile birlikte hem lezzetli yemekler yemek hem de eğlenmek istiyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. Tekirdağ restoran sektörü içerisinde uzun zamandır var olan firmamız bu alanda en iyileri ile çalışmakta ve giderek büyümeye de devam etmektedir.

Özel günleriniz için özel organizasyonlar yapan firmamız, iste ve talepleriniz üzerine, özel gününüzün anlamına uygun konsepti yaparak sizleri ve sevdiklerinizi ağırlayacaktır. Geniş ve şık bir ortama sahip olan restoranımız içerisinde toplu yemek organizasyonları, davetler, aile yemeği, özel gün yemekleri, doğum günü yemekleri vb. farklı organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Sizleri hem lezzetli yemeklerimiz ile memnun edecek hem de sunum ve çalışanlarımızın güler yüzü ile de özel hissettireceğiz.

Kaliteli, şık ve elit bir restoran olarak menümüzde çeşitliliği bol tutmaktayız. Bunun için menümüz içerisinde ev yemeklerinden, çorbalara, ana yemeklere kadar uzanan bir skalamız vardır. Tekirdağ içerisinde toplu yemek yiyeceğiniz bir mekân olarak, sulu yemeklerimizi de sizlere sunuyoruz. En taze, en sağlıklı ve en doğal malzemelerden yapılan yemeklerimiz, hüneri ustalarımızın ellerinde son hallerine kavuşmaktadır. Sunum konusunda eğitimli olan çalışanlarımız da bu yemeklerin servisini usulünü uygun olarak yaparak sizlere bizler için ne kadar değerli olduğunuzu bir kez daha hatırlatırlar.

Organizasyonlarınız için bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR