• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Dekor Alüminyum

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Şerif Akdeniz

reklam logosu
  • firma instagram

Birmilyonnokta.com üyesi olan firmamız Dekor Alüminyum, tecrübe sahibi ekip eşliğinde hizmet vermektedir. İstanbul ferforje ve metal dekorasyon alanında farklı birçok işlem yapılıyor. Yapılan bu işlemler müşteri odaklı gerçekleştiriliyor. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda profesyonel çalışmalarla hizmet veriyoruz. Sizler de firmamızla iletişime geçerek ihtiyacınız olan hizmetten güvenle faydalanabilirsiniz.

Demir ve metal kullanımı oldukça geniştir. Farklı alanlarda kullanılan ferforje zamanla bazı değişimlere uğramıştır. Bu değişimler doğrultusunda günümüzde ferforje üretimi daha çok estetik açıdan değerlendirilmektedir. Ev, okul, işyeri, otel, hastane, bina gibi farklı yapılarda ferforje kullanımı yaygındır. Genellikle korkuluk olarak kullanılan ferforje kapı ve pencerelerde kullanılır. Aynı zamanda merdiven kenarlarında da kullanılan ferforje balkonlarda da sıklıkla kullanılan bir parçadır.

Günümüzde farklı kullanım alanları bulunan ferforje bazı özellikler taşır. Taşıdığı özellikler sayesinde daha uzun yıllar güvenle kullanılır. Firmamızda hizmet veren tecrübeli ekibimiz yüksek kaliteye sahip ferforje tasarımı yapmaktadır. Kapı, pencere, merdiven, balkon, bahçe gibi alanlarda kullanılan ferforje farklı tasarımlarda tasarlanır.

Ferforje tasarımı müşteri odaklı yapılır. Alınan ölçüler doğrultusunda üretilen ferforje, ekibimiz tarafından kurulur. Bizler ferforje tasarımı, üretimi ve kurulumu yapıyoruz. Aynı zamanda tamir, bakım ve onarım çalışmaları da yapıyoruz. Kaliteli ve kullanışlı ürünlerimizi kısa sürede hazırlıyor, zamandan tasarruf sağlıyoruz. Firma olarak geniş kapsamlı çalışmalarımızda uygun ve doğru fiyat aralığı belirliyoruz. Sizler de firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR