• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Demir Cosmetics

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Erkan Demir

  • firma instagram

Demir Cosmetics birmilyonnokta bünyesinde bulunmaktadır. Sizi geleceğe güvenle hazırlayan en son trendler konusunda bilinçli ve güncel olmak için kozmetik sektöründe size rehberlik etme sorumluluğunu üstleniyoruz. Cilt bakımı, saç bakımı, saç boyası, el ve ayak maskesi, vücut bakımı ve ağız bakımı gibi birçok geniş ürün yelpazemiz ile sizlere hizmet ediyoruz. Sizin aradığınız tüm kişisel bakım ve sağlık ürünleri için mağaza mağaza dolaşmaktan kurtarıyoruz.Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken en yüksek güvenlik ve etkinlik standartlarını korumak için yenilikçi kozmetik alanında çözümler sağlamaya derinden bağlıyız.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, sağlık, zamanında teslim ve kalıcılık olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin sırrı, hizmette dürüstlük ve kalitedir anlayışıyla çalışan markamız, sizlere hizmet etmekten gurur duymaktadır. Edirne hizmet alanında müşterilerimizi memnun ederek kozmetik namına profesyonel bir şekilde çalışıyoruz. Satış öncesinde ve satış sonrasında ürünlerimizin arkasında durmayı siz müşterilerimize borç biliriz.

Bu sayede hedef kitlemizin markamıza gösterdiği ilgi ve alakayı en üst seviyelere çıkartmamızın gururunu yaşamaktayız. Deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile müşterilerimizin istek, ihtiyaç ve arzularını gerçekleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Amacımız markamızı ülkemiz adına en iyi yerlere taşıyarak siz müşterilerimize daha fazla ve güçlü hizmet verebilmek. Cilt bakımından, saç bakımı gibi tüm üretim sürecinin her aşamasında müşterilerimize,sıkı kalite kontrol yoluylatüm düzenleyici yasalarave kısıtlamalara uyduğumuzdan emin olarak yardımcı olmaktayız. Kaliteli bir bakım arzunuz varsa işletmemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR