444 24 98
  1. Sağlık
  2. İstanbul
  3. Demir Hacamat

Demir Hacamat İletişim Bilgileri

Demir Hacamat

                           DEMİR HACAMAT OLARAKDemir Hacamat; Romatizma,Kireçlenme,Ayak yanması,Diz ağrısı,Baş ağrısı,Sırt ağrısı,Sarılık,,Varis,Bel fıtığı ve diğer bütün şikayetleriniz için hacamat yapılmaktadır. Hacamat yaptırmak isteyenler telefon ile (0212 631 54 93) randevu almak koşulu ile hacamat yapılacaktır.  Bayan kardeşlerimize ise Bayan tarafından hacamat yapılmaktadır. Randevu Hacamat günleri çerçevesinde alınmaktadır.Hacamat ile kaybetmiş olduğunuz sağlığınızı tekrar kazanabilirsiniz. Konusunda uzman olan İbrahim Demir 30 yılı aşkın bir süredir bu hizmeti en hijyenik ve uzman bir şekilde sunmaktadır. Şikayetleriniz için bizimle iletişim kurabilir ve konu hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.Peygamber Efendimiz S.A.V ‘den bu yana hacamat ile kan aldırmak süregelen bir işleyişe tabii olarak devam etmektedir. Ancak hacamat yapanların konu hakkında fikir sahibi olması, Anatomi ve Vücudun fonksiyonları hakkındaki detaylara muvafık olması gerekmektedir. Ayrıca her türlü işlem sırasında titiz olma ve hijyenik olmaya özen gösterilmesi gereken bir süreçtir. Hacamatın faydaları saymakla bitmez. Hacamat faydaları hakkında bilgi sahibi olmak için hacamatın faydaları adlı sayfamızda detaylı bilgilere yer verilmiştir.

Adres Adres Zeyrek Mahallesi   Kadı Çeşmesi   Sokak No: 105   Fatih {istanbul
Telefon 1 Telefon 0 (535) 739 28 43
Telefon 2 Telefon 0 (212) 631 54 93
Yetkili Yetkili İbrahim Demir
Web Adresi Web Adresi
Sektör Web Adresi
Lokasyon Lokasyon İstanbul
Zeyrek Mahallesi   Kadı Çeşmesi   Sokak No: 105   Fatih {istanbul

Demir Hacamat Firması Hakkında

DEMİR HACAMAT OLARAK
Demir Hacamat; Romatizma,Kireçlenme,Ayak yanması,Diz ağrısı,Baş ağrısı,Sırt ağrısı,Sarılık,,Varis,Bel fıtığı ve diğer bütün şikayetleriniz için hacamat yapılmaktadır. Hacamat yaptırmak isteyenler telefon ile (0212 631 54 93) randevu almak koşulu ile hacamat yapılacaktır. Bayan kardeşlerimize ise Bayan tarafından hacamat yapılmaktadır. Randevu Hacamat günleri çerçevesinde alınmaktadır.
Hacamat ile kaybetmiş olduğunuz sağlığınızı tekrar kazanabilirsiniz. Konusunda uzman olan İbrahim Demir 30 yılı aşkın bir süredir bu hizmeti en hijyenik ve uzman bir şekilde sunmaktadır. Şikayetleriniz için bizimle iletişim kurabilir ve konu hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.
Peygamber Efendimiz S.A.V ‘den bu yana hacamat ile kan aldırmak süregelen bir işleyişe tabii olarak devam etmektedir. Ancak hacamat yapanların konu hakkında fikir sahibi olması, Anatomi ve Vücudun fonksiyonları hakkındaki detaylara muvafık olması gerekmektedir. Ayrıca her türlü işlem sırasında titiz olma ve hijyenik olmaya özen gösterilmesi gereken bir süreçtir. Hacamatın faydaları saymakla bitmez. Hacamat faydaları hakkında bilgi sahibi olmak için hacamatın faydaları adlı sayfamızda detaylı bilgilere yer verilmiştir.

 Demir Hacamat FİRMA GÖRSELLERİ

Demir Hacamat
Demir Hacamat

 Demir Hacamat FİRMA ETİKETLERİ

İstanbul Fatih De Kadın Hastalıkları İçin Hacamat

İstanbul Fatih De Migren İçin Hacamat

İstanbul Fatih De Hacamat Ustası

İstanbul Fatih De Yağlı Hacamat Yapanlar

İstanbul Fatih De Sertifikalı Hacamat

İstanbul Da Kanlı Hacamat Yapanlar

İstanbul Fatih De Kuru Hacamat

İstanbul Fatih De Kupa Terapisi İstanbul Fatih De Hacamat Çeşitleri

İstanbul Fatih De Sırt Hacamatı

İstanbul Fatih De Bayanlar İçin Hacamat

İstanbul Fatih De Kupa İle Tedavi

İstanbul Fatih De Kan Aldırma

İstanbul Fatih De Hacamat Yapanlar

İstanbulda Kaliteli Hacamat Ustası

İstanbul Fatih De Hacamat Yapanlar

İstanbul Fatih De Erkekelere Özel Hacamat Tedavisi

İstanbul Fatih De Hacamat Tedavisi

İstanbul Fatih De Eğitimli Hacamat

İstanbul Fatih De Sünnete Uygun Hacamat

İstanbul Fatih De Bel Agrısı Hacamat Uygulaması


Devamını Göster